Твори добро – неси радість іншим
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Виховання чуйності та милосердя немає у звичайній шкільній програмі. Але саме ці якості прищеплюють своїм вихованцям вчителі Волочиського НВК.

Уже традиційним у навчальному закладі стало проведення благодійного ярмарку «Твори добро – неси радість іншим», який цього року відбувся 20 березня.

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так виховуємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.

 Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — учні, вчителі та батьки комплексу взяли активну участь у заході. Наші ведучі Нагорічна Руслана (8-Б) та Слободянюк Віктор (10-А) закликали всіх на веселий ярмарок. Кожен присутній мав змогу вкласти кошти у благодійність, купуючи щось необхідне Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено різні вироби: вази, скриньки, картини, сувеніри, обереги, прикраси з бісеру, корзини, ляльки-мотанки, вишиті серветки, вироби з дерева, вироби з декупажу, квітки в горщиках, розмальовки, календарики, листівки. А учениця нашого класу, Романчук Аліна, робила красиві зачіски, які зацікавили чимало відвідувачів.

 Все було, як на справжньому ярмарку. Охочих було стільки, що не можна було вільно пройти. Скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено частинкуу душі. Дорослі знову побули трохи дітьми, повірили в чудеса, сміялися від душі, були відкритими, світили і світилися. Учнів черговий раз показали, що таке справжні цінності. Також тішило те, що багато батьків поставилися дуже відповідально до ярмарку: допомагали дітям робити чудові вироби. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.

 Завдяки всім небайдужим, хто приєднався до благодійності та зробив свій внесок у гарну справу, вдалося зібрати 6975 гривень. Найбільшу суму вторгували учні 8-В класу (925 грн), а також учні 6-А класу (663 грн) та 11-Б класу (650 грн). Більша частина коштів була передана учневі 4 класу Лавренчуку Назарію, який потребує постійного медичного втручання. Ми сподіваємось, що ця сума допоможе Назарчику, адже у травні планується чергова операція.

 Я переконана, для того щоб творити добро, зовсім не обов’язково мати великі статки, займати високу посаду чи бути суперзіркою. Головне – мати добре серце та щире бажання відкрити його для інших.

Учениця 8-А класу Миколюк Діана

Залишити відповідь