Творчий вечір у Волочиському НВК
  • Коментарі запису:0 коментарів

«ПОЕЗІЯ – СЛОВО!..ПОЕЗІЯ – ПІСНЯ,
ПОЕЗІЯ – ВІЛЬНА ДУША.
ДЕ СЕРЦЕ РОЗКРИЛЕ –
ТАМ ДУМА ПРОВІСНА
У ВІРШАХ БЕЗСМЕРТЯ ЗВІЩА.»
Д.ТЕРНІВСЬКИЙ

Творчий вечір  у Волочиському НВК запропонував нам поринути у чарівний, незрівняний світ. Світ її Величності Поезії…

Поезія… Це – натхнення, необхідне кожному з нас у важку хвилину. Півстоліття тому поети виходили на площі і говорили про свої мрії, бажання, переживання, про те, що решта замовчувала.

А що ж сьогодні? Сьогодні  юні автори римованого слова Волочиського НВК не мовчать. Своїми словами вони проникають у найвіддаленіші закутки нашої свідомості. Віднаходять такі слова, які залишають слід у пам’яті.

Учасники творчого вечора «Поезія написана мною» прочитали свої власні поезії. Кожен із авторів відшукав рядки до душі, на написання яких надихають сім’я, друзі, події, кожен поділився частинкою своєї історії із життя.

Участь у вечорі взяли юні поети 5-11 класів – Сопіга Софія, Рябих Анастасія, Веретюк Єва, Молчанова Юліана, Костюк Софія, Окопна Марія, Комар Анастасія, Гуменюк Марина, Кіф’як Юлія, Мельник Анастасія, Клименко Ірина, Кузьмова Даря, Волосюк Володимир, Сінькова Оксана, Нещадін Евеліна, Романов Орест, Сілкіна Ірина.

Їхня поезія – це відображення їхнього внутрішнього світу, здатність висловлювати своє ставлення до життя за допомогою віршів.

Гордимося, що серед нас є такі талановиті поети-початківці. Сподіваємося, що такі творчі вечори будуть проходити й надалі, а участь у них будуть брати ще більше юних поетів Ми бажаємо нашій талановитій молоді натхнення і радісних емоцій, високих польотів душі і яскравих здібностей, таланту, благополуччя і великої удачі, незламних успіхів, величезного особистого щастя та мирного неба над головою!

Блаженець І. І. вчитель української мови та літератури

Залишити відповідь