Новорічне свято на порозі школи
  • Коментарі запису:0 коментарів

Чарівне новорічне свято… Його завжди з нетерпінням очікує кожен: і дорослий, і малий. Свято, яке не оминає жодної сім’ї, жодної оселі та установи. От і на поріг Волочиського навчально-виховного комплексу 27 грудня завітало новорічне свято, зібравши учнів дев’ятих, десятих та одинадцятих класів на шкільному бал-маскараді. Також на новорічному дійстві були присутні вчителі і дирекція навчального закладу, колишні випускники школи та батьки. Особлива роль відводилась одинадцятикласникам, яких на початку свята зустрічали гучними оплесками всі, хто був у залі, тому що для випускників цей бал-маскарад став останнім у стінах школи.

Новорічне свято складалось із двох частин та проводилось у стилі запального диско. Перша частина бал-маскараду вміщувала в себе конкурсно – ігрову програму, під час якої усі класи виконували свій конкурсний номер у формі танцю. Кожен із художніх номерів, справді, по-своєму гарний, цікавий та захоплюючий. Було видно, що всі учасники наполегливо й дружно працювали, готуючи конкурсні номери з нагоди новорічного свята. За рішенням журі (класних керівників присутніх класів) перемогу здобули учні 11-Б класу ( класний керівник – Молотай Ю. Г. ). Вони отримали директорський приз – солодкий смачний подарунок. У перервах між художніми номерами кожен клас представив свій ігровий конкурс. Учні 9-А класу змусили учасників їх конкурсу шукати із зав’язаними очима одне на одному прищіпки. Всі, хто брали участь у конкурсі 9-Б класу, намагались якнайдовше втримати у повітрі свої сніжинки з вати. Учасникам конкурсу від 10 –А  довелось похвилюватись, щоб не стати тим зайвим, хто не встиг сісти на стілець, учні 10-Б  представили танцювальний конкурс, у якому учасники повинні були зуміти станцювати різні стилі. Ті, хто брав участь у конкурсі, який запропонував 11-А, стали «муміями», а учні 11-Б класу представили конкурс «Вгадай мелодію». Усі учасники конкурсів були нагороджені солодкими призами.

Завітав на свято Нового року до Волочиського навчально-виховного комплексу і відомий гурт «BONEY – M» (О. Лозінська, А. Пачковський та К. Баць), який вирішив провести кастинг, щоб вибрати нову солістку гурту, котру він згубив на гастролях у Бразилії. На щастя, знайшлася загублена солістка ( Л. Сірський) та встигла приїхати на наше новорічне свято. Ведучими бал-маскараду були MsMs Червоний (Р. Куржос) та Жовтий ( Н. Іванішина). Ну і звичайно, який же Новий рік без Діда Мороза ( Д. Горбатюк) та Снігуроньки (Н. Ряба).

Другою та заключною частиною свята стала розважальна дискотека, під час якої новорічними вогнями виблискував святково прикрашений зал і танцювали «Танець маленьких каченят», згадуючи дитинство, відривались на повну під час веселих, запальних пісень та думали кожен про своє, танцюючи повільні танці.

Цілий вечір атмосфера свята була дружною, приємною та радісною. Кожен весело провів час, усі залишились задоволеними.   

 Небельська Аліна, 11-Б клас

Залишити відповідь