Свято Миколая в 2-Б класі
  • Коментарі запису:1 коментар

Є свято гарне в Україні.
Є свято казки чарівне.
Що Миколай в святій ряднині
Слухняним ласощі несе.

У ті давні часи, коли наші бабусі були ще маленькими, в грудневу студінь приходив у кожну  християнську оселю великий добродій – Святий Миколай з повною торбою дарунків, і малеча складали листи до Святого Миколая з проханням та обіцянками бути добрими та чемними.

Листи вкладали в конверт і виставляли за вікно. Щоб уночі ангелик забрав його і передав Святому Миколаю, переписували того листа по декілька разів, щоб він був чистенький, без помилок, щоб сподобався небесному Добродієві. Обіцянки виписували на одному боці аркушика, а список бажаних дарунків – на звороті.

Учні нашого 2-Б кл. заздалегідь готувались до свята Миколая немов у ті далекі часи:писали листи,в яких згадували  добрі справи,що здійснювали на протязі року , висловлювали свої побажання та обіцянки. Прикрашали класну кімнату своїми виробами,розучували пісні,танці,вірші,театралізовані сценки.

Свято «Миколай крокує до нас», яке відбулося 21 грудня стало  для малечі чарівною ,музичною казкою. Коли в гості завітала чарівниця Зима,то слідом за нею в  в просторій залі хореографії ,в таночку  закружляли сніжинки. Зима з собою принесла ігри ,веселощі й розваги.

Діти з цікавістю розгадували загадки,з захопленням розказували вірші, з хвилюванням читали молитву до Святого Миколая:просили жити в мирі і злагоді,гарно вчитись у школі і нікому зла не робити. Мов маленькі актори, грали  святкові ролі .Зірочки та ангели  подарували  нам чудові таночки,супроводжуючи Миколая з небесних просторів. Коли появився чорт, то всіх розвеселив, та насторожив, що потрібно не лінуватись, а батькам допомагати.

Але з великим нетерпінням діти чекали появи Миколая з гостинцями. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Ось і настала ця зворушуючи мить. До наших дітей теж завітав Миколай. Всіх присутніх привітав зі святом, вручив подарунки й поводив з дітками хороводи.

Після обіду, ми побували біля центральної ялинки. Сфотографувались на фоні фотозон ,та відвідали хатинку Миколая  – весело провели час.

Всім нам хоча й на не дуже великий відрізок часу, але все одно вдалося побувати у казці.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Щиро дякуємо благодійному фонду «Ми поруч» за подарунки надані дітям та батькам учнів нашого  2-Б класу,за допомогу в організації свята

Я впевнена, що це свято запам’ятається нам на довго. Традиції нашого народу – не вмирають. Хотілося б щоб такі свята відбувалися у нашій школі якомога частіше.

Класний керівник  2-Б класу: Сінькова О.В.

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь