Розваги 3 – В класу у «Let’s play»
  • Коментарі запису:0 Коментарів

З радістю та нетерпінням  у п’ятницю дітки чекали закінчення уроків. І це –не дивно. Адже у нас був запланований похід у ігровий центр «Let’s play». Для нашого колективу  вже стало традицією відпочивати   шкільною родиною 3 – В класу. І неодмінно всі разом. По іншому – ніяк.

       У ігровому центрі кожен  учень  мав змогу вибрати розвагу на свій розсуд  та вдосталь повеселитися. Дівчатка  спробували  свої здібності у співі та танцях. Хлопчики із захопленням  грали у  настільні та комп’ютерні ігри. Усім, без винятку, було весело та цікаво, а доказом цього були їх щирі посмішки та радісні вигуки.

      Під час відпочинків дуже швидко лине час. І нам настала пора залишати ігровий центр. Повертаючись у навчальний заклад учні із захопленням розповідали   свої враження від розваг та про величезне  бажання знову відвідати «Let’s play».  

    Спільні відпочинки у ігрових центрах, екскурсійні поїздки, участь у шкільних конкурсах, змаганнях  мають позитивний вплив на формування класного колективу, розвивають почуття дружби, вміння поступитися, товариськість, повагу один до одного. А саме головне:  на дитячих обличчях з’являються посмішки, які нічим у світі не замінити та незабутні враження у їхніх серцях.

Класовод 3 – В класу Нещадін Інна Миколаївна

Залишити відповідь