Свято Миколая у 5-А класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме ми найбільше чекаємо на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

Ми не могли оминути це свято. Але давайте усе спочатку. Заздалегідь ми вирішили, що це буде «піжамна вечірка». Тому як тільки в кабінеті почалося переодягання, веселощам не було меж. Кого тільки не було серед нас: ведмедики, сова, динозаври, єдиноріжки, пірати…

Далі прямували до святкової зали. Зібралися в нашому  новому кабінеті хореографії. Прекрасне освітлення, простір, новорічна ялинка, декор, кольоровий дощик-все сприяло нашому настрою. Яке ж свято без головної дійової особи? До нас завітав Миколай. Хоч у нього дорогою сталася біда:розгубив подарунки. Наш класний керівник попросив нас допомогти дідусеві у пошуках. І розпочався новорічний квест.

Ми поділилися на три команди: мандаринки, метелики та Діди Морози. Різноманітні конкурси: «Сніголови», «Лабіринт», «Прикраси ялинку», «Шифрувальник»-чого ми тільки не робили. Заради перемоги старалися усі. Переможець завжди один. Незважаючи на це, що перемогли «Мандаринки», ніхто не образився. Боротьба була чесною. Ми всі отримали подарунки за завзяту боротьбу. А наші батьки подбали за подарунки від Миколая.

Свято закінчилося дуже швидко. Ми так довго цього чекали, але все минає, особливо коли тобі весело. Чекаємо нових пригоди, розваг, а усіх вітаємо з прийдешніми святами.

Учениця 5-А класу Стець Єлизавета

Залишити відповідь