Свято пісні
  • Коментарі запису:0 Коментарів

8 травня у приміщенні районного будинку культури відбувся творчий звіт зразкового колективу студії хорового та сольного співу «Барвограй».

 Глядачі побачили масу цікавих, до деталей    продуманих, захоплюючих номерів від маленьких і дорослих учасників студії. А вийшли із залу задоволеними, з великою втіхою після побаченого дійства. Це абсолютно не дивно, адже в Волочиському навчальному-виховному комплексі співу навчаються обдаровані, талановиті діти, і вчить їх цьому професіонал, майстер своєї справи – Кушнір Оксана Іванівна.

Ведучими звіту були також учасники студії «Барвограй» – Козак Катерина, Мельничук Назар.

Пісні виконували на різноманітну тематику: про рідну землю, найдорожчих батьків, вірних друзів, красу життя, унікальність школи та навчання в ній, пори року, справжнє кохання тощо. Звучали  ж і українською, і англійською мовами.

Наймолодшою учасницею концерту стала переможниця пісенного фестивалю «Водограй» 2014 року серед вихованців дитсадочків Щербакова Діана, яка виконала пісню «Мама і я». Гідно проявили себе і найстарші виконавці, водночас випускники комплексу: Ряба Надія, Жарковська Жанна, Пастушенко Юлія, Сірський Любомир, що були задіяні в хорових номерах «Шкільний корабель», «Єднаймося, люба родино»,«Водограй», «Хай завжди буде сонце», «Укріпи нас любов», сольних «Пристрасть», «Not alone», «Тільки раз цвіте любов», «Весна».

Теплими словами привітали учасників директор Волочиського НВК Ревуцький Володимир Васильович, начальник культури і туризму Волочиської районної державної адміністрації Чепелюк Микола Петрович, методист районного методичного кабінету Умрихін Тетяна Іванівна.

Завершальною нотою концерту стало привітання, присвячене для Оксани Іванівни від її вихованців – учасників студії, випускників. Діти подякували їй за роки сумлінної праці, терпіння, доброту, розуміння, підхід, побажали продовження творчої діяльності, натхнення та виховати не одне покоління майбутніх зірок.

Автор: Козак Катерина, учениця 10-А класу

Залишити відповідь