Діти – квіти життя
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Щороку,  в перший день літа,  відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  Адже діти -це  майбутнє нашої країни.

2 червня у нашому місті теж проводилось це надзвичайне  свято. Дійство розпочалось із параду  учасників дитячих творчих колективів, закладів культури та освіти (з перехрестя вулиць Пушкіна і Незалежності до площі Центральної).

 Свято продовжилось урочистою частиною та  районним фестивалем  дитячої творчості  “Дивоцвіт” . Віола  Лабазюк -президент благодійного фонду “Ми поруч” , нагородила дітей за їхні досягнення   у мистецтві,науці та  спорті. Зокрема учнів нашого НВК  – це Рудку Ю., Бурову Т., Цимбал І., Рудик Д., Клімова І., Санатрієву К., Петрушко Д. , Гладкевич Т., Ткачук Я., Ткачука Б., Уточкіна С. та Глінську А.

Програма також  включала  в себе  благодійну виставку-розпродаж дитячих виробів учнів мистецьких та загальноосвітніх шкіл,  шахово-шашковий турнір, конкурс дитячого малюнку на асфальті “Моя Україна”, тематичну концертну програму “Ми є діти твої, Україно” за участю творчих колективів і учасників освіти та культури . А  саме, Зразкового танцювального  центру “Фламінго”, Танцювального Центру “BRAVO” , Народного ансамблю бального танцю “Перлина” .  Було також “Караоке на Майдані” ,безкоштовні актраціони, екскурсія до історичного музею, безкоштовний кіносеанс для  учасників фестивалю “Доброцвіт” у 3D-кінотеатрі “Дитяча примха”.

Захід проходив за сприяння Благодійного фонду Сергія Лабазюка “Ми поруч”.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. 

Діана Миколюк, учениця 8-А

Залишити відповідь