Свято Останнього дзвоника
  • Коментарі запису:0 коментарів

Весело всміхається травень,

Бо скінчилась навчання пора

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела, шкільна  дітвора.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі.

Для більшої частини учнів – це просто звістка про прихід шкільних канікул.Майже всі, кому йти в школу в наступний клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від старого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних .

Але для одинадцятикласників закінчення шкільного року пов’язано не тільки зрадістю, але і з побоюваннями, легким смутком, надіями … Як стрічка кіно закінчились безтурботні шкільні роки, які подарували багато незабутніх моментів. Гучні оплески, сльози радості, море квітів – і ось випускники з’являються, на лінійку, останню в їхньому житті.

Першим з урочистим словом до школярів звернувся директор НВК Ревуцький Володимир Васильович з побажаннями вступити у доросле і самостійне життя вже будучи дорослими  людьми та не забувати свою рідну школу.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята, пригадати хвилюючі миті свогошкільного життя, до нашого НВК завітав народний депутат Сергій Лабазюк, якийтеж був колись учнем нашого закладу.  У вітальному слові Сергій Петрович зауважив: «Випускники більше не стоятимуть біля дошки, не бігатимуть і не сперечатимуться на галасливих перервах. Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника». А на згадку про шкільні роки, Сергій Петрович подарува нашому закладу плазмовий телевізор.

Також зі сльозами на очах наших випускників вітали їх класні керівники та перші вчителі, з усмішкою згадували веселі та сумні моменти шкільного життя, а випускники, окрім слів вдячності, пообіцяли своїм наставникам знайти себе у хорошій і потрібній справі,  безбоязно дивитися у майбутнє та не забувати свій рідний НВК.

І навіть злива, яка цього ранку пройшла містом, не змогла зіпсувати святкового

настрою випускникам, їхніх батькам та вчителям.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

Ірина  Креховець, учениця 8-А класу

Залишити відповідь