Спортивний флешмоб “Спортом займаюсь – здоров’я краще маю”
  • Коментарі запису:0 коментарів

Спорт допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Заняття спортом сприяють укріпленню здоров’я. Навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.

Спорт не тільки зміцнює здоров’я, але і дарує гарний настрій, почуття легкості і свіжості. Він бадьорить вранці і наповнює енергією кожну клітинку в організмі, заряджаючи позитивом на весь день. Існує думка, що спорт не тільки зміцнює здоров’я, але і загартовує характер, робить людину більш стресостійкою, вольовою і сильною духом.

Не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у футбол чи займається карате. Головне, щоб це подобалося.

А разом з тим, це робить вас фізично сильними та впевненими у собі, а також дає можливість  відчувати радість власних досягнень.

У Волочиському навчально- виховному комплексі був проведений спортивний флешмоб “Спортом займаюсь – здоров’я краще маю”, де діти мали змогу показати, як вони займаються спортом під час дистанційного навчання. До спортивного флешмобу з радістю долучилися усі бажаючі учні 1-11 класів та педагогічні працівники комплексу. У своїх відеороликах учні показали, які види спорту їм до вподоби та впевнені, що спорт є запорукою здоров’я.

Отож запрошуємо вас до перегляду.

Залишити відповідь