Новорічний настрій у нашому класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Зима йде – свята із собою веде. Що може зрівнятися з новорічними святами? Ні для кого не секрет, що їх люблять усі, а особливо діти. Чудовий новорічний настрій для нас зазвичай пахне хвоєю, мандаринами, виблискує ялинковими прикрасами. Ми чекаємо в новорічну ніч дива і шукаємо подарунки під ялинкою. Найбільше цінуються новорічні сувеніри, які дарують від щирого серця. Тому можна сказати, що новорічний настрій – справа рук кожного.

До створення новорічного настрою у нашому класі долучилися всі учні. Розпочалося наше свято зі спогадів новорічних ранків минулих років на фото та перегляду відеозаписів, підготовлених нами номерів.  Продовжилося наше свято грою «Таємний Санта». Заздалегідь, методом жеребкування,  кожен учень приготував для однокласника подарунок.  Найцікавіше було те, коли класний керівник Інна Григорівна,  в ролі Санти,  роздавала сувеніри, то діти мали відгадати від кого. На очах були і радість, і захоплення, і здивування. Але всі були задоволені від отриманого.

Завершився наш вечір переглядом фільму, які підібрали наші дівчатка Губай Дарія та Кулик Ірина. Новорічна комедія додала ще більш святкового настрою усім.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.

Успіхів вам, щастя і благополуччя! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Учениця 9-Г класу Божик Зоряна

Залишити відповідь