Спорт у нашому житті
  • Коментарі запису:0 Коментарів

У всьому світі люди різного віку люблять спорт та ігри. Спорт допомагає людям стати здоровими і сильними, підтримує їх у формі і від цього вони виглядають привабливо. Фізичні вправи поліпшують самопочуття і зовнішній вигляд людей. Спорт також підтримує людей в гарному настрої. Він робить людей більш організованими, відповідальними та дисциплінованими в житті.

Спорт дає людям можливість спілкуватися з людьми, які мають схожі інтереси.

Саме за такими інтересами до турніру з міні-футболу між учнями 9-11 класів і була зібрана команда нашого класу у складі: Баклана Олександра(капітана), Марченкова Максима, Трояновського Дмитра та Ваняна Алана( воротаря).

Футбол є однією з найбільш популярних ігор в усьому світі. Мільйони уболівальників дивляться футбол по телевізору або на стадіонах. Наші хлопці  намагаються дивитися кожен футбольний матч по телевізору. Для них футбол – це друге життя.  І вони чекали ці змагання з великим нетерпінням. За тиждень до них, показали свій азарт та гру у стрітболі,  який теж проводився між учнями 9-11 класів.

Команда нашого класу продемонструвала гарні результати й професійну майстерність. У цих змаганнях хлопці навчилися страхувати і підтримувати один одного під час гри, діяти, як злагоджений механізм, розуміючи ситуацію без слів.

У турнірах з міні-футболу  та у стрітболі –   впертій та напруженій боротьбі – серед команд ми здобули почесне ІІІ місце.

Ми вітаємо наших хлопців і бажаємо перемог у спорті та в житті.

Учень 10-В класу, Бритвак Павло

Залишити відповідь