Сортуємо сміття
  • Коментарі запису:0 коментарів

Другого травня у 4-Б класі був проведений відкритий урок з літературного читання присвячений тижню основ безпеки життєдіяльності. Тема уроку звучала «Дослідження медіа «Сортування сміття» Створення буклета». Урок зорієнтований на формування громадянських та соціальних  компетентностей, екологічної компетентності, вміння дотримуватись правил природоохоронної поведінки, ощадного використання природних ресурсів, розуміння важливості збереження природи для сталого розвитку суспільства, усвідомлення основ екологічного природокористування та ін. Відгук про урок написала учениця 4-Б класу Сінько Карина.

«Відкритий урок з літературного читання мені дуже сподобався. На ньому я дізналась як сортувати сміття. Ми дивились відео про шкоду природі, якщо викидати сміття куди-небудь і як використовують перероблений пластик.

Ми з однокласниками на уроці грали різні ігри та виконували цікаві завдання. Перша гра називалась «Кубик Блума». На кожній грані кубика були написані запитання. Ми кидали його і яке запитання нам випадало, на те й потрібно було дати відповідь за змістом відео, яке переглядали. Друга гра на уважність  Кожному вчителька дала текст про вид сміття і скільки часу його переробляє природа. Я зачитували інформацію своїм друзям, а потім всі давали відповіді на мої  запитання.

А ось третє завдання мені сподобалось найбільше. Ми створювали паперові баки для сміття для різних його видів. З конвертика ми виймали один папірець, на якому зображений певний вид сміття. Нам потрібно було це сміття помістити в потрібний бак.

Після ігор ми виготовили вироби – листівки. Нам Інна Володимирівна роздала вирізані долоньки і нашу планету. Потрібно було їх склеїти так, щоб планета помістилась в цих долонях. Під планетою ми писали побажання іншим діткам щоб вони зберігали Землю чистою, не смітили, сортували сміття тощо.  Цей урок з читання був класним!»

Збережемо планету чистою, а наше здоров’я міцним!

Учениця  4-Б класу Сінько Карина

Класний керівник Дрозд І.В.

Залишити відповідь