Посади дерево – збережи життя на Землі
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг.

Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім естетичного задоволення, приносить користь.

Озеленення території навчального закладу має важливе значення. Перш за все зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму у повітрі, відіграють роль своєрідного фільтру, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки.

Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримки нового життя. Східні мудреці обіцяють кожному, хто посадив дерево – рік щастя.

За сприяння Благодійного фонду “Ми поруч” 29 квітня  учні дев’ятих та десятих класів Волочиського НВК разом із своїми класними керівниками Липою Л.Б., Мосендз І.В., Дороганчук Т.М., Стець С.П.  дружно підтримали ініціативу та із задоволенням долучилися до проєкту «Озеленення шкільних громад».

Народним депутатом, нашим випускником  Сергієм Лабазюком було виділено три тисячі гривень, на які вчитель біології Мосендз І.В. закупила двадцять дерев туї.

Мета цієї акції – поліпшення стану довкілля школи, виховання у нас,  підростаючого покоління, шанобливого ставлення до природи. Посаджене своїми руками дерево дитина ніколи не образить, а навпаки, буде його доглядати і оберігати.

Саме такі благодійні справи сприяють не тільки озелененню пришкільної території, а й вихованню в учнів відповідальності за екологію планети, бережне ставлення до живої природи та потребу змінювати світ на краще власною працею.

У результаті та  завдяки спільним старанням пришкільна територія поповнилася новими насадженнями, а спільна праця дітей  та дорослих принесла багато  позитивних емоцій.

Пам’ятаймо, що тільки наше добро збереже чарівний світ природи. Сподіваємося, що дерева будуть  рости, милувати і приносити радість оточуючим. Тож нехай біля нашої школи буде затишно, зелено, заквітчано!

Дякуємо усім, хто долучився до акції та створив зелений оазис.

Учениця 11-А класу Шамрай Марія

Залишити відповідь