Дистанційний онлайн урок з фізики
  • Коментарі запису:0 коментарів

28 квітня 2020 року був проведений онлайн урок з фізики для учнів 9-Б класу. Згідно розкладу уроків зустріч відбулась  через додаток Google Meet, який  під час дистанційного навчання вчителі на учні нашого закладу можуть з легкістю використовувати на платформі G Suite for Education.
Учні з радістю співпрацювали разом з вчителем протягом всього уроку, активно  відповідали на поставлені запитання та вели діалог. Темою уроку «Застосування законів збереження енергії й імпульсу в механічних явищах» передбачено розв’язування задач різних типів і для цього було використано ще один дуже актуальний, особливо для точних наук, додаток навчальної платформи, що має назву Google Jamboard. Учні залишились задоволені від такого способу проведення уроку.

Думки учнів про дистанційний онлайн урок з фізики:

«Мені сподобався сьогоднішній урок. Такі уроки (з використанням додатку) будуть корисні , адже нам пояснює вчитель, а самому важче сприймати інформацію». 

Учениця 9-Б класу Оліх Карина.

«Урок сподобався, розв’язування задач були зрозумілими. Якщо ж вибирати між опрацюванням самостійно та опрацюванням по meet-конференції, то краще все-таки по meet-конференції. Хотілось би побільше таких уроків.». 

Учениця 9-Б класу Філюк Юлія.

«Дякую за пізнавальний урок, мені дуже сподобалось, з нетерпінням чекаю наступних уроків)))». Учениця 9-Б класу Біла Софія.

  «Чудовий урок . Таке враження, що побувала на звичайному уроці в класі. Побачила, як можна розв’язувати задачу з фізики дистанційно, тобто вчитель пише формули і це синхронно відображається на екрані.

       Діти, які давно не чули живого слова вчителя, жваво відповідали на поставлені до них питання. Задавали свої запитання, коли їм щось було не зрозуміло. Побачила нові способи дистанційного навчання,  до цього часу мені  не відомі. Такий синхронний спосіб подачі матеріалу доцільний для вивчення точних дисциплін, де потрібно розв’язувати задачі, приклади, рівняння, а дітям складно це зробити без пояснення вчителя.

      Дякуємо Світлані Миколаївні за цікавий урок фізики і демонстрацію нових можливостей донесення знань до учнів в умовах карантину». 

Голова кафедри природничих наук Чорна Ірина Богданівна

Я рада, що наш НВК дає можливість навчати учнів у такому ж темпі, який був у докарантинний період, сприяє формуванню критичного мислення, ставить в пріоритет якість засвоєних знань, а не кількість виконаних завдань, направляє дітей на шлях самостійності й свідомості.

Вчитель фізики Гаєвська С.М.

Залишити відповідь