Новорічні розваги 2 – А класу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Уже вдруге ми гуртом святкуємо прихід зимових свят, шкільною родиною 2 – А класу. Кожен із нетерпінням цього чекав та старанно готувався аби розваги пройшли  якомога краще. Спершу, було прикрашання ялинки у нашому затишному класі. До цього долучилися усі. З вогником в очах розглядали прикраси і перетворювали хвойне деревце в справжню красуню. Діти дуже раділи такій забаві і з задоволенням вирішили, як годиться, станцювати навколо одягненої ялиночки хороводи та зробити фото на згадку. Але  це стало лише початком наших розваг. Новорічний настрій був уже створений, хоч святкування було ще попереду.

Отож, наша шкільна родина 2 – А класу мала змогу святкувати Новорічний захід у просторому, світлому,  затишному та зі смаком прибраному танцювальному залі нашого комплексу. Як і очікувалося, до нас у гості знову завітала казка. Цього року цим гостем став добрий чудотворець – Святий Миколай. Учні були приємно здивовані візитом. Гість був радий бути присутнім на наших розвагах та із задоволенням долучився до запальних танців навколо новорічного дерева.  Не минулося й без цікавих конкурсів, де кожен намагався проявити свою спритність та кмітливість. Це принесло вдосталь позитивних емоцій як учасникам так і спостерігачам за дійством. Також, ми вирішили зіграти у новорічні передбачення. Усмішка на світлих обличчях так і сяяла. Зацікавився навіть Святий Миколай, що разом із дітьми заплющивши очі витягав із чарівної скрині пророчий папірець. Як не дивно, рік обіцяв бути яскравим для кожного. На завершення свята добрий чарівник нагородив діточок солодкими пакунками, які заздалегідь підготували турботливі батьки нашої шкільної родини. За що ми їм дуже вдячні! З уст другокласників впродовж всього заходу не сходила радість. Час промайнув надто швидко. Та, як би сумно не було прощатися з гостем і закінчувати святкування, ми віримо, що зможемо повторити розвагу знову, але уже наступного року.

Ми щиро дякуємо нашим захисникам, які стали спонсорами спокою та маленьких радостей від звичних речей. Попри важкий час у країні, ми здатні насолоджуватися зимовими святами та бути впевнені у безпеці наших дітей, які є майбутнім Батьківщини. Віримо, що наступний Новий рік ми зможемо святкувати під мирним небом, без загрози для життя всіх українців. Все буде добре, все буде Україна!

Класний керівник 2 – А класу: Нещадін Інна Миколаївна

Залишити відповідь