«ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЬ»
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Як ми всі чекали цього дня – свята нашого 5-Б класу! Назвали ми його «Давайте познайомимось». На перший погляд, дивна назва. Ми ж всі один одного дуже добре знаємо. Але наш класний керівник Світлана Василівна ще майже нічого не знає про нас! Тому ми спробували допомогти їй краще пізнати нас.

 Учні нашого класу підготували цікавий фільм про своє життя у початковій школі. Допомагала нам Ірина Андріївна, наш любимий класовод. Її ми теж з радістю запросили на свято.

 Сторінку за сторінкою ми гортали, згадуючи, як  чотири  роки ми прожили весело та щасливо.

Адже були і цікаві уроки, і змістовні виховні години… Згадали і про конкурс «А нумо, хлопці», і про свято Нового року, і випускний. Показали цікаві фотографії, які зробили під час екскурсій у Кам’янець-Подільський, Кривче, Коломию, Вінницю. І конкурси пісні «Водограй», і родинні свята в клубі «Дозвілля» – все було цікаво пригадати! Як говорив один із ведучих на святі:

Ну, ось новий фільм у нас готовий,

Вважаю я, що вийшов він чудовий.

Як ми жили в початковій школі із фільму ми дізналися,

Хочемо, щоб в старшій такими ж залишалися.

А як цікаво було переглядати презентацію, з якої ми дізнались багато цікавого про нашого нового класного керівника Світлану Василівну: про її дитинство, шкільні та студентські роки, про родину, роботу в школі.

Потім ми пригощались солодощами, а далі – розважались, веселились. Ліза Мосьпак порадувала всім присутнім пісню «Вчителі».

Танцювали всі під різні мелодії: «Ми разом», «Дитинство», «Риби, птиці», «Павук», «Полька з колінцем», «Сто відсотків щастя». А скільки бажаючих було пограти в різноманітні ігри: «Намисто для королеви», «Впізнай однокласницю за талією», «Театр-експромт». Дуже сподобався всім присутнім оригінальний танець, який підготували хлопці нашого класу. А вокальна група дівчаток чарувала нас своїм співом не раз!

Світлана Василівна сказала, що ми найкращі! А ми раді, що доля подарувала нам такого класного керівника. Надіємось, що не підведемо її.

Група учнів 5-Б класу: Королюк Б., Нечай Я., Цимбал І.,

Трачківський М., Зелінська В., Лисий В.

Залишити відповідь