НОВОРІЧНЕ СВЯТО 9-Б КЛАСУ
  • Коментарі запису:0 коментарів

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і Волочиський НВК. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну мить.

Всі учні 9-Б класу  з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової, середньої та старшої школи. Із пандемією Covid-19 нажаль не можна проводити новорічні вечірки у скупченні учнів з різних класів. Але адміністрація школи дозволила проводити з своїм класом.  Ми розглядали різні варіанти проведення цього свята. Але зваживши  всі «за» і «проти» ми вирішили подивитися фільм на новорічну тематику. Учні нашого класу з великим задоволенням прикрасили класну кімнату до Нового Року. Фільм, який ми переглядали називається «Містер Джангл».

Ось так пройшло наше новорічне свято. Ми усі залишилися у хорошому настрої. Сподіваємось, що цей святковий настрій у нас залишиться надовго!

Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

З Новим роком!

Учні 9-Б класу Волочиського НВК.

Залишити відповідь