Наш День класу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

7 квітня прийшов очікуваний День класу у наш 10-В.  Учні відповідально поставились до підбору цікавого місця проведення свята. Спільними зусиллями ми обрали чудове місто Тернопіль. За доброю традицією,  туристична фірма « Еврика» допомогла нам здійснити поїздку у «Подоляни».

Цілий тиждень ми з нетерпінням чекали пʼятниці, обираючи цікаві заняття у торгівельному центрі. Кожен вибирав розваги на свій розсуд. Хтось зупинився на перегляді  фільму,  хтось поспішав  на ковзанку, а хтось обрав і катання на ковзанах,  і задоволення від цікавого кіно.

Враження від перегляду українського 3D анімаційного фільму за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», ««Мавка. Лісова пісня», залишиться у нас надовго. Ще нещодавно ми вивчали цей твір на уроках  українській літературі, як вже побачили його екранізацію.

А любителі трилерів із захопленням дивились американський надприродний фільм «Екзорцист Ватикану».

Ковзанка забрала у нас трішки фізичних зусиль, але подарувала безліч позитивних моментів та емоцій, які ми ніколи не забудемо. Прогулюючись торговим центром, також відвідали багато магазинів, ходили на примірки і відчували себе справжніми моделями. Звичайно, не забули і  смачно поласувати смаколиками фаст-фуду.

А на згадку, ми разом з Інною Григорівною, нашим класним керівником, зробили неймовірні та цікаві фото.

Час промайнув досить швидко. Повертаючись додому,  розуміли – це був один із найкращих днів у нашому житті!

Учениця 10-В класу, Губай Дарія

Залишити відповідь