Новорічне свято у 10-В класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

23 грудня 2020 року о 14:00 у нашому Волочиському НВК відбувся Новорічний ранок для учнів 10-В класу. Ми всі із нетерпінням чекали цього дня, щоб провести його разом та  трохи відпочити від буденності.

Сценарій свята готувала учениця нашого класуСілкіна І. та класний керівник Войціховська  Г. В.  Цікаво було організовано саме  дійство та вміло  були підібрані  музичні треки та костюми деяких героїв.Дід Мороз – Мельник  М. та Снігуронька – Вінічук С. чудово справились зі своїми ролями, за що їм і дякуємо.  Святкування проводилось в танцювальному залі нашої школи, який був гарно прикрашений організаторами.

Після закінчення всіх  уроків, ми гуртом пішли в зал, де весело провели час. Всім класом  грали цікаві ігри, знімали відео, танцювали, співали та водили хороводи. Хоч ми вже і дорослі школярі, але це нам не завадило так класно провести свято. Наприкінці  ми всі були змучені але щасливі. Тож вирішили сфотографуватися на пам’ять, щоб через декілька років в нас була можливість згадати ці безтурботні часи. Цей вечір подарував нам  море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій.

Дуже добре, що у нашій школі всі діти із таким запалом  готуються до схожихзаходів, бо в результаті, цей час збігає дуже непомітно та швидко.

Вітаємо вас усіх із прийдешнім  Новим  Роком та Різдвом Христовим! Веселих свят. З повагою колектив 10-В класу.

Учениця 10В класу Гуменна Катерина

Залишити відповідь