Твоя безпека в твоїх руках
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ми живемо у досить складний час – у країні вже другий рік поспіль йде війна, а відповідно, більшими стають і ризики, що пов’язані із цими подіями. Адже навіть у мирний час у побуті могло виникати чимало ситуацій, що спричиняли загрозу для здоров’я, а подекуди і для життя людей. Тож у наш час надзвичайно важливим є знання, вміння та навички, які дозволяють попередити травматизм та уникнути надзвичайних ситуацій.

У зв’язку із цим, а також у рамках заходів Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, що були заплановані у нашому навчальному закладі, для учнів з паралелі 10-х класів відбулася зустріч з провідним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій Хмельницького районного управління ДСНС України у Хмельницькій області майором служби цивільного захисту Пауком Андрієм Ярославовичем на тему «Твоя безпека в твоїх руках».

Андрій Ярославович розповів про різні засоби протипожежного захисту, продемонстрував моделі сучасних вогнегасників, провів практичне заняття щодо їх використання та акцентував увагу на плані дій та поведінці під час виникнення пожежі.

Іншою частиною виступу гостя була розповідь про вибухонебезпечні предмети часів сьогоднішньої війни, демонстрація муляжів та інструктаж про правила поведінки осіб у разі їх виявлення.

Десятикласники зацікавились темою виступу, ставили запитання та брали активну участь у фінальній вікторині.

На закінчення зустрічі усі стали до колективного фото.

Бурова О.І.

Залишити відповідь