Не питай, що держава робить для тебе, а що ти для держави
  • Коментарі запису:0 Коментарів

В Україні третій місяць поспіль триває війна. Ніхто з нас ніколи навіть не думав, що буде безпосереднім свідком та учасником такої трагедії нашого народу.

Ми віримо, що допомагаючи сьогодні, ми наближуємо перемогу, створюємо надійний тил для тих, хто першим зустрічає ворога.

Колектив  Волочиського НВК завжди допомагає нашим воїнам: в рядах ЗСУ, Нацгвардії та добровольцям. З перших днів війни педагогічний колектив та працівники комплексу намагаються долучатися до різноманітних благодійних зборів на допомогу захисникам. З ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради у Волочиську  була проведена благодійна акція, де педагогічні працівники мали змогу перечислити свій одноденний заробіток на потреби  ЗСУ. Всього зібрано  28425.00 грн.

А на завершення навчального року наші випускники,  учні 11 класів Волочиського НВК, ініціювали  збір допомоги для воїнів ЗСУ, які знаходяться на передовій. Адже їм важлива зараз будь-яка наша підтримка та допомога: медикаменти, засоби гігієни, продукти та інше. 31.05.2022 року учні відправлять посилки для наших воїнів.

Разом ми сила: захисники  сильні на фронті, тому що їм є кого захищати, а ми будьмо сильні в тилу, тому що нам треба зустріти їх  з перемогою!!

Залишити відповідь