Найкращий подарунок
 • Коментарі запису:коментарів 5

Діти завжди з нетерпінням чекають свята  Миколая.Бо воно буває лише 1 раз в рік ,приходить до нас взимку.Веде за собою Новий рік, Різдво. Це свято  приємних несподіванок та здійснення бажань.Малята знають,що Святий Миколай приходить вночі з 18 на 19 грудня,щоб покласти під подушку подарунки усім чемним діткам. Його завжди вважали покровителем і заступником усіх дітей.  

Казкова гра розвага,яка відбулася 18 грудня, саме напередодні свята Миколая,  подарувала учням 1-Б класу хвилини радості. Діти  в  ролях зими, звірят, ангеликів, зірочок в очікуванні дива, складали листи до Миколая, виконували цікаві ігрові завдання, водночас співали пісні,водили хороводи,розказували вірші. З захопленням дивились казку про життя святого Миколая, дізнались, що спочатку Миколай був таким самим хлопчиком,а коли виріс, усе своє добро роздав бідним. Маленькі дитячі серця огорнуло бажання дарувати один одному любов і добро,бути милосердним до ближнього.

Дитячі очі засяяли радістю, в очікуванні дива коли до класу зайшов Миколай. Вони поспішили віддати листи зі своїми бажаннями, розповіли, що були слухняні і не ображали один одного, відгадували загадки,погрались в гру. Покровитель за це щедро нагородив малят подарунками. На прощання діти заспівали пісню «Ой  хто, хто Миколая любить», а на обличчях засяяли щасливі, радісні посмішки. Адже  свято Миколая- НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК для дітей.

 Щиро дякую батькам учнів нашого  1-Б класу,за допомогу в організації свята та благодійному фонду «Ми поруч»за подарунки надані дітям.

Класний керівник  1-Б класу: Сінькова О.В.

Цей запис має 5 коментар(-ів)

 1. Вікторія

  Свято супер! Діткам дуже сподобалося! Дякуємо Вам, Ольго Володимирівно, за таку розвагу для діток! Відеопрезентація дуже гарна! Емоції переповнюють… Ніби побували на святі… Дякуємо за таку можливість!

  1. Сінькова О.В.

   Дякую за чудові слова .Діти щасливі ,радісні .Це найкращий дарунок для вчителя.

   1. Сінькова О.В.

    Я теж безмежно вдячна вам за допомогу в організації свята,рада бачити і відчувати підтримку батьків.

 2. Свято св. Миколая

  Дякуємо, нашій дорогій вчительці, Ользі Володимирівні за чудове свято Миколая. Отримали масу приємних емоцій і вражень. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ за вашу непросту працю і наших чудових діток.

  1. Сінькова О.В.

   Я теж безмежно вдячна вам за допомогу в організації свята,рада бачити і відчувати підтримку батьків.

Залишити відповідь