Ми навчаємося дистанційно
  • Коментарі запису:0 коментарів

Всі ми розуміємо, що сьогодні нас спіткала велика біда, яка охопила весь світ і зробила неможливим наше звичайне життя. Уся планета змушена забути про свою роботу, навчання,  подорожі та навіть звичайні прогулянки. Нам доводиться залишатись вдома та піклуватись про своє здоров’я, але про навчання забувати не варто. 

Тому, наш навчальний заклад вирішив бути першим у місті, який зможе надати можливості реалізувати онлайн-спілкування вчителів з учнями на платформі G Suite for Education з додатками від Google.

Саме сьогодні учні 11Б класу, змогли вперше випробувати цей метод вивчення матеріалу на уроці англійської мови і  отримали задоволення.

Ю. Коваль

Мій клас отримав змогу взяти участь у онлайн-уроці з англійської мови,оскільки ми вивчаємо цей предмет поглиблено,то через платформу G Suite Волочиського НВК та додатку Google Meet,де ми змогли зустрітися всім класом і спілкуватись з вчителем.

На мою думку, це дійсно чудовий метод проведення уроків,адже саме так ми можемо повністю опанувати весь матеріал, який маємо знати, а не розбиратись в ньому власноруч. Завдяки онлайн-урокам з додатком Google Meet, маємо можливості спілкування із вчителем, Коваль Юлією Олександрівною, яка відразу дає відповіді на запитання,які нас цікавлять,та відчути повну віддачу на собі,адже інколи важко самим розібратись з матеріалом та темами,які є нелегкими для вивчення. Саме це є основним “плюсом” переходу на нашу власну шкільну платформу G Suite.На уроці в нас були використанні різні види діяльності: спілкування іноземною мовою, аудіювання, виконання тестів в Classroom, вивчення нової лексики та обговорення граматичних конструкцій.

Отже, наша шкільна платформа дає дійсно чудову змогу повністю вивчити весь матеріал, який ми маємо знати, спілкуючись із вчителями онлайн. Та саме ми маємо цінувати цю чудову можливість в такий нелегкий для всього світу час.

Ірина Продан учениця 11-б класу

Залишити відповідь