Наші досягнення
  • Коментарі запису:0 коментарів

Всеукраїнський конкурс «Вчитель року» – це конкурс фахової майстерності та професійної досконалості.

 В цьому році наша колега – вчитель вищої категорії, Старший вчитель Кушнір Оксана Іванівна прийняла участь в конкурсі «Вчитель року – 2014», в номінації «Початкові класи».

Конкурс проходив в два етапи. В І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу серед 4 учасників, Оксана Іванівна виборола почесне І місце. В першому турі вчителька успішно написала контрольну роботу та презентувала свій досвід на тему «Формування і розвиток інформаційно – комунікаційних компетентностей учнів через курс «Сходинки до інформатики»». Провела майстер – клас «Ознайомлення з будовою комп’ютера». В другому турі показала свої вміння та знання на відкритому уроці у Волочиському НВК в 2-А класі з предмету «Сходинки до інформатики».

За результатами І етапу конкурсу, вчительку Кушнір О.І. було представлено на ІІ (обласний) етап конкурсу від Волочиського району.

ІІ етап обласного конкурсу складався з трьох турів, і в ньому приймали участь вчителі початкових класів з 24 районів Хмельницької області.

Оксана Іванівна успішно пройшла всі три тури (контрольну роботу, творче завдання, само- презентацію, презентацію досвіду, майстер-клас та провела відкритий урок з математики з учнями 3-А класу НВК № 4 м. Хмельницького.

За результатами трьох турів наша колега  виборола почесне ІІІ місце і нагороджена «Дипломом ІІІ ступеня» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА.

Ми вітаємо Оксану Іванівну з перемогою і пишаємося тим, що завдяки її майстерності на педагогічній ниві, наш Волочиський НВК знову в числі кращих навчальних закладів району та області.

Голова методичного об’єднання вчителів

початкових класів Суховецька Віта Петрівна

Залишити відповідь