«У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Україна… Скільки всього поміщає в себе одна назва. Край невимовної краси, неповторної пісні і волелюбного лицарства, край з багатою і на радість, і на криваві сторінки історією. Але найбільше багатство кожної землі — її вірні дочки і сини, які своєю любов’ю рятували Вітчизну від поневолення і занепаду, від духовного спустошення і зневіри.

    Скільки відомих людей виборювали незалежність України, завжди вірили в неї. І ми захоплюємося та пишаємося їхньою любов’ю до України. Кожен рядок великого Кобзаря пройнятий уболіванням за долю рідної землі, прагненням прислужитися визвольним змаганням свого одуреного, покірного народу. У Т. Шевченка вчилися непокірності В. Стус, О. Тихий, Ю. Литвин, В. Симоненко, Л. Костенко та багато інших.

    Україна – це край тяжкої долі. І, на жаль, близько 5-ої ранку 24 лютого 2022 року росія завдала повітряних ударів по цілях в Україні, розпочавши повномасштабний воєнний наступ на її територію. Завдяки супротиву української армії та сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат у живій силі та техніці. З першого дня вторгнення росія порушує правила ведення війни і масово чинить воєнні злочини. Крім того, російська влада веде активну інформаційну війну та застосовує пропаганду.

    І ось пройшло майже 3 місяці від початку російської «спецоперації». Всі ми зараз дуже об’єдналися, як ніколи і допомагаємо нашим ЗСУ та постраждалим людям від війни. Волочиські волонтери від початку повномасштабного вторгнення в Україну спільними зусиллями відправили в зруйновані міста велику кількість гуманітарної допомоги. Також Волочиська громада прийняла та приймає енну кількість внутрішньо переміщених осіб та допомагає їм у всіх потребах.

   На мою думку, таку сильну націю, яка згуртувалася та об’єдналася в одне ціле, ніколи нікому не здолати. Ми сильний народ незламної країни! Тому, Перемога тільки за нами! Ми з кожним днем наближаємося до неї! І після Перемоги обов’язково відбудуємо ще кращу та ще сильнішу країну. Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!

Сінько Софія, 9В клас

Залишити відповідь