Найкращий інформатик
  • Коментарі запису:0 коментарів

10 квітня  2014 року в актовій залі Волочиського НВК відбувся конкурс  «Найкращий інформатик» серед  учнів  5-7 класів. Конкурс присвячений одній з наймолодших і найцікавіших шкільних наук – інформатиці.    Перемогу отримав найерудованійший учасник, учень 7-Б класу Іванов Євген. Для чесної боротьби і вирішення спірних ситуацій необхідне журі. У склад журі входили: голова журі – Маньковська Олена Віталіївна, та члени журі – голова кафедри інформатики Гуменюк Андрій Володимирович, учениця 10 класу Ткачук Ярослава та учениця 8 класу Шевела Мар’яна.

 Боротьба у 1-му турі була найзапекліша, адже із 8-ми учасників, повинні були  пройти до 2-го туру лише 4. Було 10 запитань, на екран виводилося три варіанти відповідей  і лише одна правильна. Деякі учасники набрали однакову кількість балів, тому журі змушено було задати додаткові запитання. 

 У другу частину конкурсу вийшли: Струк Тарас, Флорчук Костянтин, Горбатюк Катерина та Іванов Євген.

2-й тур був ще запекліший. Напруга зростала, оскільки залишилася половина  найсильніших. І хто ж пройде у останній вирішальний тур?  Хто стане переможцем конкурсу? На другому етапі учням пропонується 4 блоки питань, учні повинні були відповісти на один блок, в якому 10 запитань. Усіх переповнювало переживання та боязкість, оскільки учасники показали  що можуть і хочуть показати те, що здатні досягти більших висот. 

 У третьому турі змагалися два юних інформатики:  учень 5 Г класу Флорчук Костянтин і учень 7 Б класу Іванов Євген. Вже вкотре, учні  5-х класів доводять нам, що вони так просто не здаються.  Відповідали гравці по черзі. Перед ними  була таблиця із номерами  запитань розміщеними  у три ряди, кожен ряд мав певну кількість балів. Хлопці, як справжні суперники, йшли пліч-о-пліч по кількості балів. Але на кінці конкурсу уперед вирвався Іванов Євген, який і отримав звання «Найкращого інформатика 2014 року».

У кінці конкурсу нас порадували чудові виступи  вокальної групи 8Б класу із піснею «Мій рідний край» та прекрасне тріо 5-Г класу  із піснею «Лав сторі» .

Шевера Мар’яна, 8Б клас

Залишити відповідь