У нас єдина мета – Україна свята,нездоланна ніким і ніколи!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Є на нашій планеті  чудовий куточок  благодатної землі, де ніколи не буває ні міцних морозів, ні страшної спеки, злив та інших природних катаклізмів. Тут родючі землі, величні ліси, могутні ріки. Проживає велика і могутня нація, працелюбний український народ. На наш край неодноразово зазіхали вороги,які хотіли підкорити собі цю країну, володіти її безмежними просторами. Вони руйнували, палили села і міста, забирали в полон молодих людей. Плач і стогін стояли над рідною землею не одне століття тому. Але український народ не корився лихим нападникам, мужньо боровся проти них.

Продовжує нескорений народ свою боротьбу за  цілісність і незалежність і в наш час. Вистоїмо й проти російської агресії, вторгнення нелюдів на нашу землю і в цьому році. Нині Україна знову воює з агресором. Сьогодні це путінська Росія, яка посягає на нашу територіальну цілісність. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця.

Жителі волочищини об’єдналися у незламному прагненні до збереження  незалежності нашої української землі. Ми гордимося нашими земляками,що боронять рідну землю від російської мерзоти на фронті. Ми з вічним болем у серці пам’ятатимемо наших героїв,що ціною власного життя відстоювали нашу незалежність. Волонтеримо, збираємо кошти та медикаменти, безперестанно молимось про  міць і незламність нашої армії. Плетемо захисні сітки,готуємо їжу, підтримуємо грошима,технікою,продуктами наших воїнів. Серед нас багато просто небайдужих людей старшого покоління, підлітків, зовсім дітей,які приходять на допомогу Збройним силам України.    Своєю незламністю,бойовим духом,прочуттям братерства показуємо приклад іншим народам,що зазнають гноблення і несправедливості.

Ми, молоде покоління є свідками утворення нової української нації. Вільної, рівноправної,згуртованої,непідкореної ніким  і ніколи. Ми ніколи не будемо рабами,залежними від нелюдів. Ми не поступимось жодним шматком нашої благодатної та вистражданої не одним поколінням  землі. Ми ніколи не зрадимо рідну домівку,мову,традиції та вірування українців усіх поколінь.

Сила народу у нашій єдності, вірі у краще майбутнє. Ми вдячні всім свідомим людям,народам різних держав за підтримку та допомогу. Пам’ятаємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

Робота учениці 10-Б класу Герун Вікторії

Залишити відповідь