На поетичній хвилі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Поезія – це слово коване,
Серцем народжене,
Сльозою вмите.
Поезія – душа закохана,
Для всіх семи вітрів
відкрита
М.Яковлєв

20 березня, напередодні Всесвітнього дня поезії, у музеї комплексу відбулася літературна зустріч з поетом Волочищини Віктором Сойком.

Впродовж всього життя він сповідує велику любов до батьків, людяність, чесність та добропорядність. Творчу душу поета хвилює суспільне життя країни, її сьогодення та майбутнє. З дитинства закоханий в рідний край, мелодійне українське слово. Багато його віршів покладено на музику місцевими самодіяльними композиторами. 
На зустріч завітали учні 8 – 10 класів, які люблять поезію, пишуть власні вірші. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих  у цій війні.
Зворушливо прозвучали вірші, написані поетом в період жорстоких випробувань в Україні, зокрема: «Не втрачаймо волю», « Наш дім Україна», «Ми переможем».
Презентував поет і  свої нові збірки: «Живу як всі, радію і сумую», «Знайки і незнайки», «Сторінки життя».
Також своїми віршами поділилися учні нашого закладу: Веретюк Єва (10А кл.), Поліщук Єва (8В кл.), Комар Анастасія (9А кл.). Зустріч була теплою, зворушливою та залишила багато приємних вражень.

Поцулко Юлія та Пец Анастасія:

«Зустріч з Віктором Сойком принесла нам багато позитивних емоцій. Ми вражені його талантом та креативністю. Він розповідав нам про свої вірші та про те, як він їх пише. Поет зосереджений на своїй справі та любить свою роботу. Ми змогли обговорити різні теми, включаючи літературу, культуру та історію, а найголовніше те, що він дав змогу учням розгледіти в собі своє потаємне «я». Кожна його поезія наповнена вірою в прекрасне.  Ми з нетерпінням чекаємо його нових віршів, наповнених душевністю»

Веретюк Єва:

«Нам провели цікаву зустріч із поетом Хмельниччини, який не лише гарний поет, але і цікава людина. Тому ми чудово провели час, слухаючи актуальні на сьогоднішній день вірші, а також просто цікаві загадки. Я також змогла  поділитись своєю творчістю. Мені сподобалась зустріч. Я хотіла б частіше відвідувати подібні заходи.»


Дякуємо Віктору Сойку за прекрасні хвилини спілкування. Бажаємо здоров’я та подальших успіхів у поетичній творчості під мирним небом.

Бібліотекар В.Олійник

Залишити відповідь