Дитячі щирі посмішки – ось що так сильно мотивує
  • Коментарі запису:0 коментарів

Добро завжди перемагає зло і кожен українець вірить в те, що омріяна перемога буде незабаром. Але цей рік не пройшов для нас безслідно. Наші діти навчилися ховатися під час тривоги, жити без світла та чекати батьків з фронту. Життя і майбутнє кожної української дитини — безцінні.

Тому, коли виникає можливість забезпечити дітям бійців незабутні враження, відчуття радості та насолоди вона має бути використана.

В суботу 29.04.2023 року учні Волочиського НВК, чиї батьки є учасниками бойових дій, взяли участь у благодійному заході, організованому фондом сім’ї Лабазюків “Ми поруч”, який відбувся в Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М.Старицького.

Учні, які відвідали захід поділились своїми враженнями:

– Грубальський Артем, учень 3-А класу, розповів, що найбільше з усього побаченого йому сподобалась вистава про козаків та подарунки, які роздавав сам пес Патрон. Селфі з ним також виявилось незабутнім. Ще Артему запам’яталася голова мамонта.

– Пахолок Ангеліна, ученица 3-А класу, вподобала виставу та зону смаколиків, де можна було пригощатися цукерками, печивом та соком.

– Розгонюк Аріна, учениця 1-А класу, розповіла, що найкращою була можливість розмалюватися аквагримом та подарунки від пса Патрона.

 Ірина Михайлівна Марценюк, мати учня 5-Б класу, поділилася своїми враженнями: «Це була яскрава подорож, сповнена позитивними емоціями не лише для діток, а й для нас, дорослих. На якийсь час ми ніби повернулися у світ дитинства. Разом з дітьми мали змогу подивитись виставу, сфотографуватись з її героями – козаками та псом Патроном. Також ми відвідали інші локації: зону дитячої бібліотеки, краєзнавчого музею, діти намалювали малюнки українським захисникам та захисницям. Найбільше дітям сподобалися смачні подарунки від пса Патрона, які отримав кожен. А ще на святкуванні була нагода поласувати гарячими напоями, солодощами та розмалюватись  аквагримом». Ця поїздка запам’ятається як батькам так і малечі надовго. А для кожного батька щасливі очі його дитини – це найголовніше.

Залишити відповідь