Танцювальний флешмоб «Щасливе дитинство»
  • Коментарі запису:0 коментарів

1 червня у нашому закладі відбулися заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Одним із таких заходів був флешмоб “Щасливе дитинство”, у якому взяло участь 222 учасників. Учасники з радістю поділилися своїми враженнями та запрошують до перегляду флешмобу!

1 червня – Всесвітній день захисту дітей! У нашому НВК це свято пройшло дуже цікаво. Діти нашого 1-В класу, як і всі учні початкової школи, брали участь у веселому флешмобі, який проходив на шкільному подвір’ї. Всі були щасливі!!! Дуже всім сподобався смачний приз – морозиво, який діти отримали після проведеного заходу!!!

Класний керівник 1-В класу Кушнір О.І.

День 1 червня для нас, вихованців ГПД 5, став святом радості. Ми були учасниками флешмобу “Щасливе дитинство”. Він об’єднав дітей початкової школи в єдине чудове дійство і подарував всім нам заряд гарного настрою. Ми отримали задоволення від солодкого сюрпризу. Морозиво припало всім до смаку. А щирі наші посмішки – це щасливе наше майбутнє.

Учні 2-Б класу

Дитинство – найяскравіша пора людського життя. Є дитячі враження, які людина проносить через усе життя, які зігрівають серце і змушують нас, дорослих, посміхатися.
Саме такі яскраві враження отримали вчора учні 4-А класу, беручи участь у флешмобі до Дня захисту дітей. Весела музика, драйвовий танець, позитивна атмосфера викликали у дітей щирі усмішки та позитивні враження. Після заходу учні були енергійними, ділились переживанням свята та насолоджувались солодкими подарунками.
Щасливе дитинство творимо усі ми. Такі свята та сучасні форми їх проведення роблять наших дітей щасливішими, а щасливі та здорові діти – це запорука розвитку та процвітання нашої країни!

Учні 4-А класу

1 червня – Міжнародний день захисту дітей! У нашому закладі це свято пройшло цікаво та весело. Найбільше мені сподобався гарний, емоційний флешмоб на шкільному подвір’ї. Яскраві рухи, весела музика, щасливі посмішки дітей. Сподобався смачний шоколадний приз – морозиво. Це все було круто!

Учень 4 – Б класу, Слободян Роман

Веселими та усміхненими поверталися учні 4 – В класу додому після запального флешмобу. Адже мали можливість гарно повеселитися, та за це, ще й отримати солодкий подарунок. Радості та щастю не було меж. На сьогоднішніх перервах лише було чути: який класний вчора був день, ми його ніколи не забудемо. Шкільна родина 4 – В класу щиро вдячна усім причетним за приємно проведений час та солодкий сюрприз.

Класний керівник 4-В класу Нещадін І.М.

Залишити відповідь