Ми – українці, в цьому наша сила
  • Коментарі запису:0 коментарів

Протягом жовтня 2021 року у Волочиському НВК організовано проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника та захисниці України, Дню українського козацтва, а саме: виховні години, Уроки мужності, лекції, бесіди, зустрічі з ветеранами та військовослужбовцями, виставки малюнків, спортивні змагання тощо.

Так, у 3-Б класі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

11-12 жовтня учні виготовляли плакат-привітання учаснику бойових дій на сході України Продану Ігору Віталійовичу, після чого було знято відеоролик з привітанням зі святом від учнів класу. Плакат Був переданий мамі Продана І.В.  Продан Оксані Анатоліївні.

11 жовтня було організовано збір продуктів харчування, побутової хімії, одягу для передачі їх солдатам з вітаннями в зону бойових дій. Діти та батьки класу з ентузіазмом долучились до благодійництва і спільними зусиллями було зібрано 2 ящики з вищевказаними речами і передано в кабінет організаторів, для їх відправлення солдатам.

13 жовтня відбулося свято «Нумо, козачата!» для учнів  класу. Малюки продемонстрували свою спритність, кмітливість та ерудицію. Наприкінці свята хлопчиків, котрі так гідно витримали всі випробування, привітали дівчатка з класу та вручили їм символічні подарунки. Я, класний керівник, та вихователь ГПД Закордонець Л.В. побажали юним козачатам наснаги, терпіння, сили волі і розуму, а найголовніше – бути справжніми патріотами своєї Батьківщини.

11-13 жовтня проведено виставку малюнків серед учнів 2-3 класів, в якому ми теж взяли участь. Діти з захопленням та гордістю малювали малюнки, які могли споглядати на загальношкільній виставці та виставці у класі.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нам усім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції.

Класний керівник 3-Б класу, Дрозд І.В.

Залишити відповідь