Молодь обирає здоров’я
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Що найцінніше в наші дні?

Знання? Багатство? Слава? Ні!

Здоров’я кожної дитини –

Майбутнє славної Вкраїни.

30 квітня 2014 року  у моєму рідному НВК проводився захід  “Молодь обирає здоров’я”. В актовому залі закладу  зібралися не лише його учасники, а й групи підтримки, глядацька аудиторія з учнів, вчителів.

У святі брали участь  команда восьмих  класів «Здорова нація » та команда десятих класів «Імульс».

Дотримуючись принципів культури,  толерантності, емоційності, учасники намагалися донести глядачам важливість здорового способу життя. Одна за іншою виходили на сцену команди, показували глядачам і журі своє бачення виховання у підростаючого покоління здорового способу життя. Говорили про серйозні речі учні жартома, мовою пісні, танцю, показували дотепні сценки. Слід зазначити, що команди відзначилися  своєю оригінальністю, артистичністю,  розсмішили глядачів інсценізацією. Загалом конкурс відрізнявся багатогранним підходом до розкриття теми, різноплановістю, майстерністю та оригінальністю. Перемогу отримала команда 10-х класів, яка  в своїх виступах пропорційно використовувала  майстерність, дотепність, вокальні та хореографічні здібності.

Після закінчення заходу  голова журі – учениця 9 класу Рудка Юля – подякувала учасникам за змістовно підготовлені творчі виступи.

Учениця 8 –А класу НВК Ірина   Креховець

Залишити відповідь