Мої подорожі з класом
  • Коментарі запису:0 коментарів

Я з класом дуже люблю їздити у подорожі. З першого по четвертий клас ми їздили у різні міста нашої чарівної України.

 У першому класі ми їздили у Кам’янець Подільський . Його називають містом-музеєм під відкритим небом.    Ми дізналися багато нового. Заходили у фортецю і бачили багато цікавого . В середині фортеці був великий колодязь. Глибиною 40 метрів, який треба крутити за допомогою колеса. Ми ще ходили крізь стіни, які були дуже вузькими. Виходили на башню.   Бачили   ув’язненого “українського  Робін Гуда”. Зараз там стоїть воскова фігура Устима Кармелюка.

У дворі старої фортеці знаходиться боргова яма з муляжем боржника. І туристи кидають в цю яму монети, і ми теж кидали. Мені там дуже сподобалось .

 У 2му класі нам пощастило побувати у Вінниці.

 Ми були у краєзнавчому музеї.  Ходили на садибу Пирогова. Бачили його Аптеку і Лікарню де він лікував хворих. Пирогов винайшов ліки для наркозу.

 Також ми ходили в Ретро – музей. Там було дуже багато різних марок машин , мотоциклів. На яких ми катались і фотографувались. А ввечері ми ходили на музичні фонтани. Там було дуже гарно і цікаво.

 А в 3му класі у нас була поїздка до Львова, вона дала нам прекрасну можливість побачити красу легендарного міста, дізнатися його історію.

  Красиве місто розташоване на заході України . Неймовірна атмосфера вабить туристів з усього світу, Львів вважається одним з найбільших і унікальних міст нашої країни. Місто назване на честь Сина Данила Галицького  Лева. На фасадах будинків багато зустрічається скульптур Левів.

   Ми гуляли по вуличках Львова , вдихали аромат кави. Були в майстерні шоколаду. Всі купували ласощі та сувеніри для себе та батьків. Робили багато фото, був дуже хороший екскурсовод який розповідав нам дуже багато цікавих історій. Ми задоволені повернулися додому.

Цього року ми їздили до Резиденції Миколая , яка знаходиться в місті Пістинь. В цій садибі “живуть” дитячі мрії та сподівання. Туди діти пишуть листи і чекають відповіді у формі подарунків. На другому поверсі садиби, знаходиться кімната-музей новорічно-різдвяної іграшки. Там були іграшки різних часів. Є також кімната-музей природи.  Бачили кімнату відпочинку Святого Миколая і доторкалися до його подушок, і загадували бажання які обов’язкову збудуться. Заходили до Святого Миколая і він нам дарував подарунки. І ми йому подякували і заспівали пісню. І привезли йому багато подарунків які зробили своїми руками, на згадку про наш клас і наше місто.

Це були чудові поїздки, які запам’ятаються мені надовго.

Ільков Ярослав, 4-А клас

Залишити відповідь