Конкурс малюнку на асфальті «Барви дитинства». Враження учасників
  • Коментарі запису:0 коментарів

Нарешті нам дозволили провести цей конкурс у межах школи. Ми так довго цього чекали. Малюнок на асфальті-усім знайома справа, тому у нас виявилося багато учнів, які вирішили взяти участь у конкурсі. Коли взялися до роботи, усе виявилося не так і легко. Не так легко стерти намальоване, навіть якщо не все подобається. Але ніщо не зіпсувало нам настрій, ще й наша Наталя Гоцанюк здобула 2 місце-і була найкращою серед учнів 5-х класів. Багато однокласників прийшло підтримати учасників. Вболівальники випробовували себе у майстерності створити фото, зробити монтаж та використати лайфхаки з Тік-Току. Літо розпочалося справжніми різнокольоровими барвами дитинства.

Учні 5-А класу

1 червня – Міжнародний День захисту дітей!
На подвір’ї НВК відбувся конкурс малюнків на асфальті «Барви дитинства». Серед учасників були і учні нашого 5-В класу: Лавренчук Вероніка, Мархаюк Єва, Рощина Валерія та Шимко Валерія.
Дівчатка дуже старалися. На асфальті з’явилися кольори веселки, ніжні квіти та мирне небо. Потім ми робили фото, а журі визначало переможців.
Ми були безмежно щасливі, коли наша однокласниця Вероніка Лавренчук виборола ІІІ місце!!!
Попереду літо! Щасливих і веселих всім канікул!!!

Учениця 5-В класу Чагайна Поліна

Ось воно – довгождане і очікуване літо

Волочиський навчально-виховний комплекс першого червня долучився до відзначення Міжнародного Дня захисту дітей. У нашій школі пройшли спортивні змагання з міні-футболу для юнаків 7-8 класів, конкурс малюнка на асфальті «Барви дитинства» для учнів 5-6 класів, танцювальний флешмоб «Щасливе дитинство» для учнів 1-4 класів.
Коли ми були маленьким, то завжди мріяли стати дорослими. Нам здавалося, що у дорослих життя набагато цікавіше. А батьки тільки посміхалися та казали не поспішати і що вони віддали б багато, аби знову стати дітьми. Ось добігло наше навчання у шостому класі до завершення, попереду щаслива пора – літо. Всі з очікуванням його чекають.
Дитинство – це світлий безтурботний час, коли щохвилини відкриваєш для себе щось нове, а поруч з тобою люблячі люди, які завжди готові допомогти. Мати вчить читати по книжках з великими картинками, тато намагається пояснити, що й як працює. Дідусь із бабусею завжди раді нашим візитам. Бабуся готує смакоту, дідусь проводить екскурсії по саду, який здавався мені величезним. Перший домашній улюбленець – кіт Мурко. Перші друзі – сусідські діти, хлопці й дівчата різного віку. Перші сварки та розуміння, що люди бувають різні. Дитинство накладає відбиток на все життя людини, бо саме в цей період формуються основні риси характеру та світобачення, здібності та таланти.
Ось сьогодні першого червня у нашому закладі відбулося чудове свято, приурочене до Дня захисту дітей. Кожен з нас разом з класним керівником згадував своє дитинство і спробував відтворити його у малюнку. Комар Анастасія та Троцюк Марія були представниками від нашого класу.
Ми вдячні своїм батькам за те, що наше дитинство щасливе. Вдячні першій вчительці Глущак Світлані Василівні за її турботу та увагу. Анжелі Костянтинівні за теплі почуття і організованість, однокласникам за прикольні спогади, які закарбуються у нас на все життя. Наша Марійка посіла третє місце.
Дорогі учні, не поспішайте ставати дорослими, адже дитинство не повернеш назад. Цінуйте кожен прожитий день, сприймайте з гумором та позитивом світ, який нас оточує, будьте чуйними і добрими. А вчителям міцного здоров’я сіяти знання і повагу до ближнього.
Гарного літнього відпочинку усім!

Учениця 6-А класу Комар Анастасія

Хочу поділитися своїми враженнями про конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство!», у якому взяли участь учні п’ятих і шостих класів.
Робота над створенням малюнків почалася з гарного настрою. Всі активно взялися за роботу, жваво обговорюючи ідеї. Здавалось, що учасники конкурсу ладні малювати все й одразу. За кілька хвилин усі учасники створили таку красу, що не снилася й справжнім художникам – На шкільному майданчику з’явилися фантастичні малюнки з мріями дітей. Квіти, дерева, веселки, яскраве сонце над казковим містом.

Напевно, у ці роботи діти вкладали ледь не всю душу.
Членам журі довелося довго розмірковувати, обираючи переможця. Усі малюнки були цікаві і так старанно виконані, що хотілося присудити  перші місця усім. Довелося обирати кращих з кращих.

Учениця 6-Б класу, Кіф’як Юлія

Менi дуже сподобалося свято🥰 Я рада що взяла участь!

Гладишевська Вікторія, учениця 6-В класу

Я приймала участь у конкурсі малюнків. Мені сподобалися малюнки інших класів та дівчат, які виграли в цьому конкурсі, Віталіна та Даша, які зайняли друге та перше місце. Дуже вражена тим, що наш клас переміг у цьому конкурсі . У нас була добра група підтримки, яка підтримувала нас коли ми малювали малюнки.

Штанькевич Софія, учениця 6-В класу та учасниця конкурсу

Залишити відповідь