Квест гра “Запалюємо зорі”
  • Коментарі запису:0 коментарів

15 грудня учні 8-В класу відсвяткували наближення зимових свят – св.Миколая, Новий рік та Різдво. Цього року діти вже досить свідомі та дорослі, а тому підготовку сценарію взяли повністю на себе. Попередньо на виховній годині вирішили, що хочуть провести це свято у вигляді квесту. Близько двох тижнів часу дівчатка – автори ідеї трудилися над сценарієм: складали завдання, придумували підказки, готували реквізит необхідний для проведення квесту, радилися із класним керівником з деяких питань, які стосувалися гри… І це було того варто, адже Білоус Олександра, яка найбільше працювала над розробкою квесту, продумала кожен момент до найменшої дрібнички. Саша взяла собі в помічники двох подруг – Волосюк Дарію та Ніщун Вероніку, щоб дівчата слідкували за правильним ходом гри, чи ніхто не хитрує, та й з рештою, якщо учасниками є дві команди і більше, то для кожної з них потрібен хоча би один ведучий.

Отож цей день настав!!! За годину до початку квесту дівчата-ведучі старанно поховали усі підказки в кабінеті #354 та на території школи. Коли всі однокласники зійшлися до класу, Саша поділила нас на дві команди і квест-гра почалася! Кожна команда отримала першу підказку де можна знайти наступну підказку, або ж де знаходиться завдання. Пригадую, як із величезним захопленням ми бігали від однієї локації до іншої, шукаючи підказки та завдання, як з великим ентузіазмом виконували завдання, бо ж головне – це першим за іншу команду знайти скарб! Завдання були досить цікаві та й підказки теж заховані по різних місцях. Ох і довелось нам тоді побігати, спершу шукали в класі, а інша команда на першому поверсі, потім слід було бігти на перший поверх, а їм навпаки на третій і так декілька кругів… Весело провели час, витратили вдосталь енергії, правильного розгадували підказки і виконували завдання і як результат знайшли скарб – солодощі, які розділили порівну між усіма однокласниками!

Свято вдалося!!!! Ми усі повеселилися, ніхто з однокласників не сидів, склавши руки, кожен старався пошвидше виконати завдання, бо від цього залежало яка команда перша знайде скарб. Добре що в цей день не було повітряних тривог і ми змогли провести квест саме так як і задумали. А також ми пам’ятаємо, якою ціною нам даються спокійні, тихі дні та ночі в тилу. Низько вклоняємося усім захисникам, які стоять на захисті нашої держави і дякуємо, що саме завдяки вам ми не відчуваємо війни, такої як вона є насправді.

Учні 8-В класу вітають усіх із прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами і бажають, щоб у 2023 році здійснилась найбільша мрія усіх українців – наша перемога!!!

До нових зустрічей!!!

Над статтею працювали: Гладишевська Віталіна та Палій Ольга

Залишити відповідь