Шкільне життя
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Нещодавно розпочалась щорічна виставка фотоколажів «Шкільне життя», яка триватиме цілий тиждень, з 7 по 11 квітня. У виставці беруть участь всі учні 1-11 класів. Колажі 1-4 класів розміщені на стендах молодшої школи, а колажі 5-11 класів – на старшій школі.

Кожен клас втілював щось своє у колаж. Є багато робіт на різну тематику, в кожній з них є дещо цікаве та захоплююче. Учні проявили себе з патріотичної сторони, інші – з художньої та мрійливої.

Я вирішила поцікавитися в учнів, що саме спонукало їх до створення колажів на своєрідну тематику. Колективна робота 8-А класу була  патріотичною. ” Події, які відбуваються в Україні не можуть залишати нас байдужими. Саме так, ми вирішили морально підтримати усіх мирних українців”, – зазначила учениця 8-А класу. Учні 7-В класу створили фотоколаж  на тему ” Шкільне дозвілля”. Вони відмітили: ” Ми завжди  разом, весело проводимо час, і ці моменти шкільного життя нам запам’ятаються надовго. “

Виставка фотоколажів справляє неабияке враження своєю креативністю та оригінальністю. У кожній роботі можна помітити думку того чи іншого класного колективу, відчути те,  що саме  діти хотіли передати.

 Учениця 8-Б класу Степанюк Ірина

Залишити відповідь