Книгоманія – 2020
  • Коментарі запису:0 коментарів
… Книги – це двері, що виводять тебе з чотирьох стін. Вони вчать тебе, виховують, з ними ти подорожуєш, мрієш, уявляєш, проживаєш інші життя, а своє множиш у тисячі разів. А ще вони допомагають справлятися з багатьма неприємними речами – примарами, самотністю та іншою поганню.
Перевага книг в тому, що вкладені в них життя, історії, роздуми стають твоїми; закриваючи книгу, ти вже не той, яким був, відкриваючи її. Деякі сторінки написані дуже розумними людьми, і якщо ти здатний читати смиренно, терпляче і з бажанням чогось навчитися, вони ніколи тебе не розчарують. Навіть незрозуміле залишається в якійсь далекій схованці твоєї голови – на майбутнє, яке додасть йому сенс і перетворить на щось прекрасне і корисне.”
Артуро ПЕРЕС-РЕВЕРТЕ

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.

Як часто ми чуємо слова, що книга – це джерело знань, джерело мудрих думок і корисних порад. А чи замислювалися ви, чому роль книги в житті людини так високо оцінюють? Можливо тому, що в них зібрані секрети тисячоліть. Подумати тільки, за допомогою слів, надрукованих на папері, ми можемо доторкнутися до думок наших предків, перенестися в інші епохи і прожити сотні інших життів.

     Книга – це те джерело, яке ніколи не зникне. Саме вона несе нам уяву про навколишній світ, розкриває закони безмежного всесвіту. Це джерело ллється в наші серця, щоб ми розуміли життя , вміли взяти його частинку і передавати мудрість книги іншому. Коли читаємо книги, то стаємо розумними, цікавими, добрими, кмітливими, душевними, патріотами. Адже книги є різними : науковими, історичними, публіцистичними, художніми, пісенними. Вони є для дорослих та дітей. Без них життя було б дуже обмеженим. Книга – великий скарб для нашого серця та розуму. . Багато помиляються, що з появою інтернету друковані видання вже не так цінні і втратили колишній сенс.

 Інтернет – це теж сторінки, так би мовити, сучасної книги, де вони мають електронний вигляд.

  Життя показує,що інтерес до книги не пропав. Вона і надалі користується широким  попитом як у дорослих,так і в дітей. Підтвердженням цього є проведення традиційного конкурсу серед учнів нашого навчального закладу на кращого читача. В цьому навчальному році його учасниками були учні 6-7 класів. В конкурсі взяло участь 10 бажаючих учнів від паралелей. Керівником та організатором конкурсу на найкращого читача традиційно виступила бібліотекар нашого навчального закладу Олійник В.Ю.

До складу журі конкурсу входили:

Горбатюк О.В. – бібліотекар інформаційно-освітнього центру;

Наумова Єлизавета учениця 10-б класу з поглибленим вивченням української мови;

Шамрай Марія  учениця 10-а класу,член гуртка журналістики.

   Кожен учасник намагався якнайкраще та найповніше представити свого улюбленого автора та його твір. Варто зауважити,що найбільше творів та авторів було представлено із зарубіжної літератури,хоча були і вітчизняні класики. Тематика творів – пригоди, кохання,історичне минуле. В товариській та дружній атмосфері ,за оцінкою журі перемогли найкращі учасники – учень 6-б класу Хомяк Давид з твором «Тигролови» І.Багряного та учениця 7-а класу Сінькова Оксана призентувала твір Голлі Смейл «Дівчина  Гік Місс-Досконалість.»  Журі було одностайне  в своєму рішенні.

   Наступний етап – районний конкурс,який проводитиметься в районній дитячій бібліотеці. То ж ми бажаємо нашим переможцям достойно презентувати наш навчальний заклад на цьому конкурсі і повернутися з перемогою.

Учениця 10-А класу: Шамрай Марія

Залишити відповідь