Інформуємо батьків 6-11 класів. Фрагмент уроків в основній та старшій школі у синхронній формі
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Шановні батьки учнів 6-11 класів комплексу

Відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711   «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні»  забезпечення організації початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці доручено обласним військовим адміністраціям разом із засновниками закладів освіти.

Виконавчий комітет Волочиської міської ради прийняв рішення за №255 від 08.08.2022 року  «Про готовність закладів освіти міської ради до роботи у 2022-2023 н.р.», яким доручив керівникам закладів освіти Волочиської міської ради:

  1. Організувати з 01 вересня 2022 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти Волочиської міської ради з використанням технологій дистанційного навчання.
  2. Розглянути можливість організації синхронної форми навчання, яка передбачає проведення паралельно очного та дистанційного навчання. (Група учнів класу може навчатися очно (в шкільних приміщеннях), а інша група учнів цього класу може навчатися дистанційно. Вчитель одночасно працює з обома групами учнів)

Виконуючи це рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради колектив комплексу:

  1. привів наявне в комплексі сховище в готовність до використання за призначенням та забезпечує безпечну його експлуатацію, що засвідчує Акт оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту сховища, протирадіаційного укриття №84413 від 12.08.2022 року, складений представниками Волочиської міської ради, Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради, сектору ювенальної превенції ВП №2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області. (відео евакуації учнів класу до сховища, протирадіаційного укриття по сигналу «Повітряна тривога»)
  2. створив умови для  реалізації синхронної форми навчання  учнів комплексу, (відео фрагменту уроку в класі група учнів якого навчається очно (в класному приміщенні), а інша група учнів цього класу навчається дистанційно. Вчитель одночасно працює з обома групами учнів)

Форма організації освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті і визначається рішенням військово-цивільних адміністрацій. Рішення приймається за участю батьків. Якщо батьки не погоджуються з очною формою навчання дитини, вони можуть обрати дистанційну форму її навчання («Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році» (Лист  МОН України від 19.08.2022 року № 1/9530-22))

З метою врахування Вашої думки, щодо вибору форми організації навчання дітей ми пропонуємо Вам шановні батьки:

  1. Уважно ознайомитись з цією інформацією.
  2. Якщо у Вас виникли запитання щодо наданої інформації надішліть їх на електронну скриньку ostapchyk@volnvk.km.ua
  3. Якщо Ви готові повідомити нам свій вибір напишіть заяву на ім’я директора (за наведеним зразком) сфотографуйте та надішліть фотографію заяви на електронну скриньку ostapchyk@volnvk.km.ua до 08.09.2022 р .

5. Якщо, після початку навчального року, Ви вирішите змінити вибір щодо форми організації навчання дитини Вам необхідно повідомити нам свій вибір знову подавши заяву на ім’я директора

Навчання в очній формі навчання (згідно Ваших заяв) для учнів 6-11 класів розпочнеться 12.09.2022 року. 08.09.2022 відбудеться збір заяв, 09.09.2022 опрацювання заяв щодо обраної форми навчання

Залишити відповідь