Гордимося подвигами прадідів. 9-A
  • Коментарі запису:0 коментарів

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. У цей знаменний день ми вшановуємо тих, на чию долю випала війна ,хто у жорстокій битві здобув омріяну перемогу.

Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Можна по-різному ставитися до Великої  Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Наша земля була кривавою ареною запеклих бойових дій. Саме на українських теренах відбулася майже половина всіх стратегічних оборонних і наступальних операцій східноєвропейського театру бойових дій, саме в Україні було розгромлено більше половини нацистських військ.

У тій трагедії ми маємо свій особливо скорботний рахунок незліченних людських втрат. Ця війна, за різними оцінками, коштувала Україні від 8 до 10 мільйонів життів.

Сотні тисяч українських патріотів боролися у лавах Української повстанської армії. Наш святий обов’язок – вшанувати пам’ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни, які ціною власного життя вибороли мир і свободу Батьківщини. Ми дбаємо про ветеранів війни і на їхніх прикладах виховуємо молодь, яка має знати свою історію, гордитися подвигом дідів і прадідів

Ми маємо жити у прагненні зберегти для майбутніх поколінь правду про найстрашнішу і найкровопролитнішу в історії людства війну, яка забрала мільйони життів. Ми у вічному боргу перед ветеранами за їхню обірвану війною юність, за  невичерпну силу духу, за прояви незбагненної мужності, свідому самопожертву заради життя на землі.

Ми щиросердно дякуємо ветеранам Великої Вітчизняної війни за стійкість, за мужність, пишаємось їх подвигами. Завдяки подвигу наших героїв-визволителів ми маємо змогу жити та працювати, впевнено дивитися у завтрашній день.

Вічна і світла пам’ять загиблим.

9-А

Залишити відповідь