Дорогами війни
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Ми – не діти війни,                              

Лихоліття страшного не знаєм.                               

Але пам’ять про те,                              

Що накоїла чорна війна                              

В дні травневі щорічно                              

В душі ожива!

Щороку на початку травня ми відзначаємо День Перемоги. І цьогоріч,  святкуючи  69-у річницю перемоги над фашизмом і День пам’яті загиблих воїнів, ми, учні 4 – Б класу, відвідали  музей Бойової слави.

Велике враження справив на нас ДОТ. У ньому  облаштовані  місця для стрільби, відпочинку, кімнати для зберігання зброї, зображена панорама запеклого бою за визволення нашого рідного міста.  А ще нам сподобався окоп, де ми змогли уявити себе справжніми солдатами: «постріляти з кулемета», перекусити у солдатському бліндажі.

На території музею зберігається велика кількість бойової техніки. Особливо цікаво було нашим хлопчикам, адже бачили військові машини досі ми лише в кіно.

Ми були схвильовані, коли, підійшовши до позначки «Державний кордон», вдивлялися у  далечінь та уявляли, яким було життя в нашому краї в ті страшні  часи, як важко було нашим прабабусям та прадідусям здобувати перемогу. Хвилиною мовчання учні та вчителі нашого класу вшанували пам’ять загиблих у  Великій Вітчизняній війні.

У музеї Бойової слави ми відвідали кімнату, де зібрані особисті речі солдатів: їх листи до рідних, одяг, ножі та пістолети, нагороди та фотографії. А ще  ми зробили запис в книзі пам’яті, подякувавши організаторам та екскурсоводу за чудовий музей.

Дуже добре, що є такі музеї, добре, що люди пам’ятають подвиг наших визволителів, яким ми завдячуємо своєю свободою та своїм життям. Тому я раджу всім жителям та гостям нашого міста відвідати музей.  Ви – не пошкодуєте!

учень 4 – Б класу    Устіян Максим

Залишити відповідь