День вчителя в НВК
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та вчителів.

Цього року цей день пройшов особливо врочисто у нашому НВК. На вході до школи вчителів очікували старшокласники, даруючи теплі та щирі слова привітання  і вітальні листівки з патріотичним гаслом «Україна понад усе», і тому кожен   заходив до закладу з посмішкою на обличчі. Двері, стіни школи були прикрашені безліччю листівок зі словами вдячності від одинадцятикласників, що й створило врочисту  атмосферу. 

Приємним спогадом залишиться і концерт, підготовлений учнями для  вчителів, де ми висловили свою щиру подяку за любов, розуміння, за безмежне терпіння і важку працю.  В актовій залі, де зібрався весь педагогічний та учнівський колективи, панувала тепла атмосфера, було світло й затишно від привітних посмішок

            Щирими словами, сповненими вдячності, розпочали вітання ведучі – учні 11-х класів Мельничук Назар та Лещук Марія, а також учні початкової школи Кушнір Даніела та Горбатюк Владислав. З вітальним словом до своїх колег звернувся директор закладу Ревуцький В.В. та його заступники Ткачук І.В., Маньковська О.В. та Скакун Л.Д. Школярі демонстрували свої різнобічні таланти: декламаторські, співочі, танцювальні.

Учнівський колектив 8-В класу, що почав у цьому начальному році поглиблено вивчати українську мову та літературу, а також із задоволенням відвідувати гурток журналістики та учні 9-А класу, які вже другий рік поспіль опановують гуманітарний профіль, подарували вчителям хвилини гумору та викликали шквал аплодисментів. Вчителів нашого закладу приїхав привітати сам Папа Римський, звичайно з ним був перекладач. Із своїми ролями блискуче впорались Михайло Марченко і Анна Нахимчук… Сценка викликала сміх і в учнів, і у вчителів. А ще ми змонтували відеоролик про наших вчителів, у яких напередодні свята взяли інтерв’ю журналісти школи Ярмощук Діана та Аузінг Уляна.     Питання серйозні і не зовсім, які задавали вчителям, стосувались їхнього життя, яке віддане нам, їхнім вихованцям.

Дорогі наші вчителі, сподіваємося, що почуття нашої вдячності нададуть вам наснаги на весь навчальний рік!

Тернавська Тетяна

Залишити відповідь