День Миру
  • Коментарі запису:0 коментарів

День Миру святкують у всьому світі.  Кожного року, 21 вересня, весь світ відзначає мир та благополуччя в країні,  возвеличує державні символи, культуру та історію своєї Батьківщини, дякуючи тим, хто віддав своє життя за наш з вами спокій.

Україна не є винятком. Звичайно, через війну, яка триває в Україні, святкування не було таким як завжди, але наша школа все ж таки долучилася до відзначення свята. Учні 1-11 класів взяли участь в акції «Міжнародний день миру у Волочиському НВК ». Члени учнівського самоврядування з допомогою вчителя трудового навчання Альохіноі А.К. створили фотозону з елементами української символіки. Учні вирізали з кольорового паперу синьо-жовті долоньки та голубів, символ миру. Діти разом зі своїми класними керівниками зробили фото та прикріпили аплікації до прапору.

Подібні заходи дуже важливі, особливо з-за теперішніх обставин. Вони підносять патріотичний дух та виховують національну свідомість у дітей. Ми, діти, віримо,що зовсім скоро настане мир в нашій країні! Молимося за наших захисників! Слава Україні!

Залишити відповідь