День народження нашого 8-Г класу
  • Коментарі запису:1 коментар

І ось знову, щорічне свято класу – День народження нашого 8-Г. Відбулося воно у п’ятницю, 5 лютого. Цього разу ми разом із нашим класним керівником Інною Григорівною вирішили відсвяткувати його у м. Тернополі. За доброю традицією  туристична фірма « Еврика» допомогла нам здійснити поїздку у « Подоляни».

Спершу кожен спробував свої вміння кататися на ковзанах, Було веселе і захоплююче дійство. Правда, не всі вміють справно зашнуровувати  ковзани, але Інна Григорівна з радістю нам у цьому допомогла.

Далі, кожен вибирав розваги на свій розсуд: стрибки на батутах, гра у боулінг, більярд. Звичайно, не забули і  смачно поласувати смаколиками фаст-фуду.

А на завершення свята ми всі класом переглянули новий американський комп’ютерний анімаційний фільм виробництва студії Pixar Animation Studios « Душа». Головний герой – Джо Гарднер, вчитель музики в середній школі, давно мріяв виконати джазову музику на сцені і, нарешті, отримав шанс справити враження на інших джазових музикантів під час виступу в Half Note Club. Однак внаслідок нещасного випадку,  душа Гарднера відділяється від свого тіла і переноситься на Семінар «You». Там головний герой повинен працювати з душами на тренуваннях. Досить цікавий і глибокий фільм, який дає змоги задуматися кожному  над сенсом життя.

Час промайнув дуже швидко. Дорогою до рідного міста, ми  ділилися своїми враженнями. І вже  з величезним  нетерпінням чекаємо наступного Дня класу, адже таке свято єднає нас та залишається у пам’яті надовго.

Учениця 8-Г класу Нещадін Евеліна

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь