Зустріч випускників 2019
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Довгоочікуване літо за вікнами. Школярі відправилися на канікули, коридори спустошені, не лунають дитячі голоси. І саме в цей час, третю суботу червня, відбувається грандіозний захід, зустріч випускників ювілейних років.

13.30 класні керівники біля центрального входу чекають своїх вихованців. Цьогоріч зустрічалися випускники 2014, 2009, 2004, 1999 та 1995 років. Молоді люди заходять з посмішкою, схвильовано шукають знайомі обличчя, йдуть коридорами, розходяться по кабінетах.

Протягом години усі збираються по своїх кабінетах. Здивовані вигуки подекуди лунають з кабінетів, дехто ніби вчора вийшов зі школи, а дехто змінився настільки, що впізнати можна тільки по очах. Лунають запитання: «Як ти? Де ти зараз? Розкажи про себе». Задоволені першими враженнями усі після дзвоника спускаються до актового залу.

На сцені ведучі Олійник Максим  та Сілкіна Ірина, Биць Валерій та Возняк Дарина оголошують про початок святкового концерту. Лунає Гімн України та Гімн НВК. Традиційно найстарші випускники, Дрозд Олександр, Побережна Лариса, Нагурна Ліда вносять до зали коровай. Вокальна група дівчат 6-А класу розпочинає концертну програму.

Максим розпочинає перекличку і по черзі підіймаються випускники, які закінчили школу 25 років, 20, 15, 10 та 5 років тому. Хвилина мовчання завжди викликає в присутніх сльози: пом’янули вчителів та учнів, які вже ніколи не зайдуть до цієї зали. Щорічно кількість учасників  ООС поповнюється, усі вітали кожне фото захисників бурхливими оплесками. 

Ведучі надали слово незмінному директору НВК Ревуцькому В.В. Його голос тремтів, в очах з’явився блиск від сліз: він радий бачити тих, хто не забув, знайшов час, можливість, хто є патріотами свого навчально закладу.  

Саме перша учителька разом зі своїми маленькими вихованцями мандрувала Країною Знань, засівала перші зернятка мудрості на педагогічній ниві. Тому далі на сцені підіймаються Сінькова О.В. та Савчук Л.М., які по фото згадують своїх учнів та далекі роки їхньої спільної праці. Музичне вітання від учнів третіх класів з піснею «Люба перша вчителько моя» отримали глядачі.

Чорна Ірина Богданівна, Голобродська Галина Степанівна, Глуговська Наталія Іванівна, Старинська Світлана Павлівна- класні керівники, які 15 років тому прощалися зі своїми вихованцями запрошені на сцену. Наталія Іванівна, яка святкує 25-річний ювілей зі свого випуску зі школи, згадує, що саме вона та її однокласники 25 років тому вели за руку її майбутніх учнів, навіть не думаючи, що доля зведе їх ще раз. Світлана Василівна та Юля Григорівна, які зустрічали наймолодших, 2014рік випуску, згадали випускні вечори, останній дзвоник.

Випускники 2014 року Брицька Олеся, студентка Буковинського державного медичного університету, факультету лікувальна справа, за спеціальністю лікар загальної практики, Дуднік Роман, студент першого курсу магістратури Національного університету «Львівська політехніка», спеціальність мікро- та наноелектроніка та Ряба Надія, випускниця Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, спеціальність – іноземна філологія, англійська та польська мови, на сьогодні здобуває ступінь магістра у Львівському національному університеті ім.. Івана Франка  за спеціальністю англійська та іспанська мови розповіли як вплинуло навчання в профільних класах на вибір майбутньої професії, чиї поради були важливими.

Здобуто професію, обране місце роботи, почалася реалізація своїх вмінь як спеціалістів своєї галузі – перед нами виступає випускниця 2009 року Веретюк Дарина, яка закінчила Вінницький національний університет ім. Миколи Івановича Пирогова за спеціальністю загальна стоматологія та  Національну медичну академію післядипломної освіти імені П.Л.Шупика за спеціальністю «дитяча стоматологія» та останнім часом та проживає в Чехії , де проходить апробацію медичного диплому згадала поради улюбленого вчителя Берези Г.П., розповіла що стало вирішальним при виборі професії.

Випускники 2004 року вже пройшли найважчий етап становлення, облаштували свій побут. З нами поділилися секретами успіху Колодій Олена, спеціаліст у б”юті- індустрії, Березюк Наталія, випускниця Києво – Могилянської академії, працювала журналістом на 5 телеканалі, також має авторські програми на українських каналах: Першому національному та «24 каналі», на сьогодні працює ведучою вечірніх шоу на громадському телебаченні, щаслива матуся півторарічної Орисі; Гедзюк Тетяна, яка закінчила Хмельницький національний університет, працює бухгалтером-економістом у ШБУ-56 та активно займається волонтерською діяльністю, Жирний Володимир, випускника Львівського Державного університету за спеціальністю фізична культура, який проживає  в  Тернополі та працює замісником начальника охорони на меблевій фабриці «Нова». Молоді люди подякували вчителям, розповіли про те, що успіх вимірюється зовсім не грошима. Тетяна вразила усіх розповіддю про свою волонтерську діяльність. Усі переглянули відеозвернення від Руденка Андрія, який розповів про вплив усіх шкільних предметів на наше життя.

Далі підіймалися під оплески присутніх випускники 2009 року, а саме: Андрієвський Олександр, який закінчив Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації за спеціальністю автоматизовані системи військового зв’язку та Національного Університету оборони України в інституті інформаційних технологій за спеціальністю організація бойового та оперативного забезпечення війсь та сил. На сьогодні Олександр Володимирович військовозобов’язаний, у званні  – підполковник, учасник АТО. Стаж служби 20 років. Працює у сфері автоматизації та інформаційних системах, програмування військових телекомунікацій, військові інтеграційні платформи, військова координація карт, автоматизація розвідки, кібернетичний захист інформаційно – телекомунікаційних систем; Принцевський Родіон – Генеральний менеджер  в Північно – Східній Європі міжнародної компанії Фокс Нетворкс Груп, відповідальний за розвиток платних телеканалів у семи країнах. Загальний стаж роботи в засобах масової інформації становить 18 років, працював в Німеччині, Великобританії, США, та Україні. Стаднічук Володимир, який закінчив Національний аерокосмічний університет ім.. М.Є.Жуковського за спеціальністю інженер – механік та працює на Волочиському машинобудівному заводі начальником технологічного бюро. Молоді люди говорили, що найголовніше це отримувати задоволення від своєї роботи, хобі, родини, тоді в житті усе складеться.

Класні керівники Мосендз Інна Василівна та Андрушкевич Богдана Петрівна не стримували своїх емоцій та бажали усім завжди залишатися здоровими, успішними та шасливими.

Представник найстаршого покоління Савчук Юрій, засновник проектно-будівельної компанії «Добрі Справи Консалтинг Україна», закінчував зустріч та від імені усього братства випускників побажав присутнім усього найкращого.

Ряба Надія, випускниця 2014 року, володарка Гран-Прі фестивалю української пісні «Водограй» піснею «Попурі» змусила усіх плескати в долоні та згадувати шкільні роки.

Потім усі мали можливість переглянути фото випускників, які є патріотами закладу та своїх дітей привели сюди на навчання. Таких династій вже є десятки. Привітали також династії батьки-вчителі та учні-випускники. Найяскравішим прикладом такої наступності можна вважати сім’ю Сірських: вчителька Сірська Олена Іванівна, син Любомир – випускник 2014 року, син Святослав, закінчив 9-й клас у 2017 році та дочка Ольга – учениця 3-го класу.

Вітання від сучасних школярів лунали піснями та танцями. Їх дарували учні:вокальна група дівчат 6-А класу, дует 8-В класу, Кордунович Каріна, Мосьпак Єлизавета, Кузьмова Дар’я та Баклан Олександр.

Підійшла до завершення подорож стежками минулих шкільних років, стежками дитинства. Кожен із присутніх на деякий час поринув у спогади, в ті часи, де були маленькими хлопчиками та дівчатками.

За традицією випускники, які святкують 20-річчя закінчення НВК пригостили усіх  короваєм і висадили на пришкільній ділянці туї. А випускники 1994 року випуску  теж прийшли не з пустим руками:подарунком закладу від них стала вулична лавка, яка буде розміщена на пришкільній ділянці, де будь – хто зможе присісти та перепочити.

Як завжди фотосесія, посмішки: цим  закінчується зустріч у межах шкільних стін. Але випускники зі своїми вчителями,  як завжди, продовжили святкування у місцевих барах та ресторанах. Ще довго лунало: «А пам’ятаєте..» Закінчилися ще одна зустріч, щасти вам, наші дорогі!

Юний журналіст Крива Ірина

Залишити відповідь