Зустріч випускників 2018
  • Коментарі запису:0 коментарів

Вже багато років поспіль у Волочиському НВК відбуваються  зустрічі з випускниками ювілейних років. Традиційно у третю суботу червня колишні учні та їхні вчителі збираються у рідних стінах, згадують шкільні роки. І от цей день настав! 16 червня НВК радо відчинив двері всім гостям.

Подекуди чути мужні голоси, які перебиває дзвінкий жіночий сміх – це нестримні емоції від радості довгоочікуваної зустрічі. Дехто ще підходить до школи, і учні, і вчителі -всі поспішають, адже за багато років розлуки є чим поділитись. З дзвоником розпочався урок, який нагадав випускникам, як проходили будні у школі. На уроці всі з радістю розповідали про свої досягнення в житті, хто в роботі, хто в сім’ї, але ці веселі бесіди перервав дзвінок на перерву, який закликав усіх в актовий зал на продовження свята.

У святково прибраній залі на гостей вже чекали ведучі свята – Ярмощук Діана, Безух Андрій, Кушнір Андрій – учні 11А класу та Андрійчук Сніжана, учениця 10Б класу, які і зробили для всіх присутніх екскурс в історію. На початку свята Суханюк Олександр, Посполіта Аліна та Колотій Леся, випускники 1998 року, внесли до залу запашний коровай. Солісти зразкового хору студії співу «Барвограй» Андрійчук Сніжана, Конопацька Валерія та Возняк Дарія урочисто розпочали свято гімном України та НВК.

На зустріч зібралися випускники 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 років. Ведучі зробили так звану «перекличку», аби привітати присутніх  оплесками. Але, на жаль, не всі змогли прийти в цей день до школи, тому що невблаганний  час забрав їх у вічність та залишив світлу пам’ять про них, тому всі присутні вшанували їх хвилиною мовчання.

Перше слово завжди має господар дому, тож Володимир Васильович привітав всіх присутніх. « Я радий бачити вас у такому складі в стінах нашого закладу! Адже це говорить про те, що раз ви сюди прийшли, то вам є про що розповісти, а вчителям іншої дяки не потрібно. Коли учні після випуску приходять до школи та ще й приводять потім вчитися сюди своїх дітей – це найбільша винагорода!» – з вдячністю сказав директор. Крім того, він ще похвалився нашими здобутками, адже щороку наш заклад оновлюється і всі випускники можуть це спостерігати. Підтримати дружелюбну гостинну атмосферу вийшла на сцену вокальна група «Перлинки» учасників зразкового колективу студії співу «Барвограй» з піснею «Завітайте до нас».

Не могли в цей день залишити поза увагою і тих, завдяки кому  відбулося це свято. Це наші мужні захисники, воїни АТО, які теж святкують ювілей зустрічі, серед них: Стрихар Сергій (2003р.в.), Волошин Володимир (2003р.в.), Мельничук Євген (2003 р.в.), Григорян Борис (2008 р.в.), Казанішин Генадій (1993р.в.), Шевчук Владислав (2013р.в.) Довгань Василь (2003р.в.)  Димчук Сергій (2003р.в.) Веретюк Володимир(2008р.в), Камінський Сігітас (2008р.в.). Та багато інших випускників різних років випуску, їх фото демонструвалися на слайдах під милозвучну та водночас мужню пісню «Офіцери», та, на жаль, страшна війна забрала життя трьох наших випускників – Драгосєвича Максима, Короля Павла та Климчука Сергія, пам’ять про них усі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Ведучі зачитали спогади випускників 1993 року про своїх перших вчителів. Целюх Сніжана згадує про свою першу вчительку –  Серветник Катерину Іванівну «Це надзвичайно добра, розумна, чуйна жінка, але водночас і строга, але в міру. Завдяки їй ми сформувались як особистості.  Це «Людина» з великої літери». Учень Ніжнік Надії  Леонтіївни Верхола Олександр згадує свою першу вчительку як вимогливу, але водночас справедливу, люблячу і мудру, яка вела їх тоді ще маленьких у новий, такий складний і цікавий світ знань, докладаючи чимало душевних сил, енергії, знань та умінь, щоб виховати та навчити таких різних, не схожих між собою маленьких непосид, якими вони були. Кочаток Тетяна розповіла про свою виховательку групи продовженого дня Нагорну Галину Опанасіївну. яка майже до 4-го класу працювала із своїми вихованцями та весело проводили час після уроків.

Завдяки Ганні Миколаївні Партуті випускники з 20- річним ювілеєм змогли себе знову відчути маленькими хлоп’ятками та дівчатками. Адже коли продемонстрували слайди із фотоілюстраціями першокласників тридцятирічної давнини, Ганна Миколаївна із точністю впізнала кожного учня, та ще й розповіла цікаві моменти із шкільного життя. А учні класу із музичним профілем подарували усім пісеньку «Вікна у школі».

Далі запросили на сцену класних керівників 2003 року випуску – Мосендз Інну Василівну та Гуменюка Андрія Володимировича. Які теж пригадали, як весело проводили вони час у шкільні роки, як готували різні заходи і зараз їм приємно спостерігати, як їхні вже колишні учні, сформувались як особистості, самоствердились у житті.

З побажаннями до всіх присутніх у залі звернулась мама випускника 2003 року Тимощук Віра Яківна. Ця тендітна жінка сказала досить багато теплих слів на адресу вчителів, щиро подякувала за виховання сина, за те, що дали йому належні знання, які він використав у подальшому навчанні та в професійній діяльності.

Підняли настрій всім присутнім класний керівник 11-А класу Чорна Ірина Богданівна та вчитель української мови та літератури, яка працювала з 11-В класом Ткачук Світлана Василівна. Ірина Богданівна відгукнулась про своїх учнів як дуже щирих та відкритих дітей. А Світлана Василівна пригадала, як вони готувались до ЗНО, як переживали та друкували тести, адже тоді ще ніяких завдань не було.

Прийшла черга запросити на сцену і класних керівників наймолодших випускників, які святкують 5-річний ювілей зустрічі, тож ведучі запросили класного керівника 11В класу Горох Ганну Леонідівну та маму випускника і вчительку хімії Возняк Оксану Федорівну. Ганна Леонідівна згадала останній день в школі, а Оксана Федорівна передала учням 11-А класу привітання від Марії Юхимівни. Поки говорили класні керівники багато було радісних і тривожних моментів. Але свої побажання завершили на радісній ноті, побажали випускникам міцного здоров’я, кар’єрного росту і, звичайно, не забувати рідний НВК та повертатися сюди частіше. А вокалісти студії співу «Барвограй»  подарували всім присутнім пісню «Місто моє кольорове».

Далі по черзі запрошували випускників різних років на сцену і тут вже почали рухатись по наростаючій. До слова запросили Пазюк Юлію, Борко Алевтину та Шеянова Дмитра – випускників 2003 року. Юля, студентка Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, подякувала вчителям за вкладені в неї сили та знання, а ще їй дуже допомогла громадська діяльність у шкільному учнівському самоврядування, вона і зараз в університеті є активним діячем студентської ради. Алевтина, випускниця Національного  Київського університету ім. Тараса Шевченка, інституту іноземних мов, англійської мови за спеціальністю «Перекладач французької мови», сьогодні студентка магістратури Національного Університету «Львівська  політехніка»  спеціальність «Адміністративний менеджмент» теж підтримала Юлю та побажала всім вчителям міцного здоров’я та наснаги на подальші роки. А Шеянов Дмитро, студент магістратури  Львівського державного університету фізичної культури, спеціальність «Фітнес рекреація» закликав усіх займатися спортом, адже спорт – це життя.

Випускник 11-А класу 2008 року випуску Лаптєв Михайло розвеселив всіх присутніх, адже він настільки правдиво та життєво відповідав на питання ведучих, що просто неможливо було стримувати сміх, а на завершення він вибачився за свої шкільні витівки. Бажанова Тетяна, випускниця Хмельницького університету  факультету міжнародних відносин, англійської мови та літератури, магістр на сьогодні вчителька англійської мови у нашому закладі пригадала свій перший день роботи, тут у стінах рідної школи та сказала, що її тут прийняли з теплотою і вона себе відчуває дуже затишно. А Чорний Назар, випускник Харківської юридичної академії ім. Ярослава Мудрого спеціальність юриспруденція, вже працює адвокатом відповідаючи на питання ведучих сказав, що із вибором професії він визначився ще в шкільні роки.

Наступними запросили на сцену випускників 2003 року, це: Базалійська Наталія,  доцент кафедри управління персоналом і економіки праці, кандидат економічних наук, доктор філософії Хмельницького університету, Мацькевич Ірина, випускниця Тернопільського національного економічного університету, факультету облік і аудит, працює бухгалтером у м. Тернопіль; Ковальчук Ольга,випускниця Київського національного університету ім.. Т.Шевченка біологічного факультету,кафедри зоології, магістр, працює у нашому  навчальному закладі вчителем біології;  Мельничук Інна, випускниця  Хмельницького національного університету фінансів і аудиту, Чирик Віталій, випускник Львівської комерційної академії за спеціальністю Економічна кібернетика, зараз працює в ІТ компанії  «ALIKS» є засновником та директором. Наталія поділилася своїм секретом успішності, на її думку, основне – ставити перед собою мету та впевнено до неї крокувати, не покладаючи зусиль. Віталій вже теж успішний бізнесмен,  згадує, що навчався в класі економічного профілю, а шкільними знаннями з економіки користується й по сьогодні. В очах Ірини видно глибоку вдячність своїм педагогам, адже ця тендітна жінка вже здобула професію, і вона впевнена, що саме завдяки професійній майстерності вчителів, які були поруч із нею протягом 11 років навчання у НВК, змогла зробити правильний вибір. А от Інна запам’ятала настанови класного керівника і користується його порадами й сьогодні. Оля, вже наша працівниця, розповідає, що спершу їй було трішки незвично в школі, відчувала себе ще ніби, трішки ученицею, але з часом зрозуміла, що це просто наші вчителі до неї відносяться з повагою і теплотою, адже вона наша випускниця, а своїх випускників ми пам’ятаємо, поважаємо та любимо.

Багато ще спілкувались на сцені колишні учні, лунали щирі побажання в сторону педагогів, але свято тривало і на сцену запросили випускників 1998 року. Волох Наталія,яка закінчила Чернівецький державний університет ім.. Юрія Федькевича,  юридичний факультет за спеціальністю правознавство, а  сьогодні працює на посаді виконуючого обов’язки начальника сектору превенції у звані  майора поліції подякувала усім вчителям, які її навчали та передала приємний подарунок у музей школи, іменну медаль із написом «11-Б клас 1998» з іншого боку «На згадку 2018». А Волинець Сергій, який закінчив  Кам’янець-Подільський інженерно -військовий інститут у 2003році, національний університет оборони України ім. Івана Черниховського у 2015 році пройшов шлях від командира взводу до заступника начальника управління охорони державної таємниці та захисту інформації командування сухопутних військ збройних сил України, на сьогодні у званні підполковника збройних сил України, із військовою витримкою та чіткістю побажав усім міцного здоров’я, успіхів та звичайно мирного неба над головою. Особливо збентежив усіх присутніх момент, коли на сцену запросили Лисюк Ольгу Петрівну, адже ця вчителька вже на заслуженому відпочинку, та все ж таки знайшла час і, я впевнена, з великим бажанням прийшла на зустріч до своїх колишніх учнів. В її очах виднілися і радість і смуток водночас, адже час біжить, його не зупинити, а її учні із бешкетних юнаків та дівчат вже давно виросли, кожен досягнув бажаної мети, здобув омріяну професію та збудував міцну сім’ю. Вона гордиться своїми випускниками і бажає їм щасливої долі.

На сцену запросили найстарших випускників 1993 року випуску. Казанішину Олену разом з класним керівником Войціховським Віталієм Васильовичем. Олена є директором тренінгової компанії «Розвиток» та благодійної організації «Розвиток», яка допомагає дитячим будинкам, вона приїхала на зустріч здалеку, і їй дуже приємно, що наш заклад організував таку теплу зустріч, адже їхній клас зміг знову побачитись, обмінятись думками  та враженнями. А Віталій Васильович з усмішкою на устах згадує, якими вони були ще 25 років тому школярами, як у всіх було всяке, але в результаті все було добре. В дарунок усім присутнім солісти старшого складу хору зразкової студії співу «Барвограй» виконали пісню «Молодь змінює світ».

НВК гордиться тим, що його родина з року в рік збільшується, адже колишні випускники приводять сюди вчитися своїх діток, а дехто із випускників вже приходить сюди на роботу. Ведучі зачитали усіх наших випускників та їхніх діток вже сьогоднішніх учнів. І нам приємно, що в нашій школі підтримуються такі міцні зв’язки поколінь. Найяскравішим прикладом такої сім’ї на цьому святі була сім’я Сінькових. Вчителі Павло Володимирович , Ольга Володимирівна, дочка Ольга -випускниця 2008 р. і теж вчитель НВК, дочка Марія – випускниця 2017 року та учні 6-го класу – дочка Оксана та внук Назар. Ольга Володимирівна та Павло Володимирович з упевненістю сказали, що не сумніваючись ні на мить віддали своїх дочок і внука на навчання у НВК. А Оксанка подарувала усім присутнім пісню «Чому я щаслива».

Непомітно свято підійшло до завершення, і по традиції найстарші випускники нарізали та пригостили короваєм усіх присутніх, а тим часом лунала пісня «Люблю я Україну» у виконанні солістів зразкової студії співу «Барвограй» Возняк Дарії, Андрійчук Сніжани та Конопацької Валерії. Нам приємно, коли про нас пам’ятають та приходять в гості, а цього року випускники 1993 року випуску вручили Верхолі Ірині Петрівні, приємний сюрприз – несподіванку, праску, яка стане в допомозі  учням під час вивчення технологій в кабінеті №141.

Ну от і все, на жаль, пора завершувати таку зовсім маленьку розповідь про такий багатий емоціями та враженнями день. Наших випускників ще чекає фотографування на сходах парадного входу школи, а ювіляри, які святкують 20 років після закінчення школи висадили туї на подвір’ї комплексу. Всі решта із гарним настроєм розбіглися по різних кафе, де буде ще до ранку лунати гучна музика, дзвінкий сміх та радісні розповіді давніх друзів. Зустрінемось наступного року!!!!!!

Андрійчук Сніжана 10-Б

Залишити відповідь