З нагоди 50-річчя Волочиського машинобудівного заводу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Є у нашому мальовничому місті підприємство, що відоме не лише в Україні,а й далеко за її межами. Цього року йому виповнилось перших 50 років. Мова йде про наш Волочиський машинобудівний завод,гордість міста.

3 вересня учні  2021року  учні 10-11 класів Волочиського НВК з величезним задоволенням побували на території легендарного заводу під час екскурсії. Адже саме завдяки йому ми навчаємось у стінах рідної школи,тут працювали бабусі та дідусі багатьох наших учнів,продовжують працювати батьки. Величезні цехи з обладнанням, передові робітники та новітні технології,все це – майбутнє нашої країни та міста.

Вразили потужні пересувні автоматизовані електростанції, які експортувалися  більше як 35 країн світу, потужні  авіаційні двигуни, складні деталі до газотурбінних двигунів, вузли до літаків,обладнання для вертольотів. Завод також виробляє близько 150 найменувань   різноманітних товарів народного споживання. Цікавою була виставка товарів,екскурсія по музею підприємства,зустріч з директором заводу  Олександром Івановичем Стаднічуком. Було цікаво дізнатись про трудові династії на заводі та батьків учнів,що їх продовжують. Такими  династіями є сім’я Стаднічуків та Гудим,учнів 10 класів.

На заводі все життя працювали бабусі та дідусі  Олени Стаднічук та Гудими Артема. Плідно працюють батьки та дядько Олени Стаднічук. Тато Гудими Артема є головним інженером ВМЗ. Портрет тата Діми  Москалюка розміщено на заводській Дошці Пошани.

З задоволенням відвідали зону відпочинку для працівників підприємства,яка вразила різноманіттям рослин,квітів та навіть фонтаном.  Більшість з нас вперше мали змогу побувати на такому величезному та важливому підприємстві.  Завдяки заводу у нас  є свій власний санаторій» Радуга, Музей  Бойової  слави з експонатами під відкритим небом, молодіжна база відпочинку «Ровесник».

Хочемо побажати всьому трудовому колективу славетного заводу відсвяткувати  в майбутньому і свій столітній ювілей з новими здобутками та досягненнями, успіху у всіх починаннях,нових перемог та звершень на благо рідної країни.

Учениця 10-Б класу Герун Вікторія

Залишити відповідь