5-Б у пошуках нових відкриттів
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ми клас, який любить подорожувати. А чому люди люблять подорожувати?… Подорож — це завжди відкриття. Подорож — це завжди яскраві враження, незабутні моменти життя, веселі спогади…

День класу ми вирішили не просто відсвяткувати, а поїхати у подорож до м.Хмельницький. Розпочалася наша мандрівка з музею цікавої науки та техніки «Еврика». У науково-розважальному інтерактивному музеї зібрано безліч унікальних експонатів зі світу науки. Нас здивувало те, що ми могли не тільки побачити, а й все спробувати. Ми змогли «похімічити», експериментували, досліджували, побували в ролі фізиків, розважалися. Нам було дуже весело та цікаво. І  поїхали далі….

Поїхали до «Гуфі-центру” і були першою групою, яка відвідала нещодавно відкритий проєкт. Тут навчають дітей і дорослих правильної поведінки щодо  поводження та сортування відходів. У центрі є п’ять залів з інтерактивними експонатами, макетами, іграми та навчальними програмами. Через усі експозиційні зали відвідувачів супроводжують гіди навчального центру.

Нам показали фільм про історію сміття, дізналися про те що на 2021 рік об’єм сміття складає 52200000 тон і росте з шаленою швидкістю.

Потім потрапили у кімнату сміттєвого жаху, де мали змогу понюхати жахливі запахи їжі Гуфі на п’ятий день, паленого листя, зіпсованого шматка піци з скошеною травою, протермінованого обіду. Дізналися про негативний вплив відходів на довкілля.

А далі побували у залі розумного поводження з відходами, пограли в командах, дізналися про те, як довго розкладаються різні види сміття, типами  утилізації відходів, їх сортуванням та маркуванням. Мали змогу самостійно прослухати про поводження з відходами у різних країнах, побачити вироби виготовлені із пластику, повторного використання та екологічно чисті вироби.

У компостувальній залі нас ознайомили з двома видами компостування та тим, як правильно приготувати компост. Ми побачили кімнатні рослини, що ростуть у компості.

Найбільше сподобалася зала сміттєпереробного комплексу, де нам продемонстрували роботу по сортуванню сміття. Змогли побувати в ролі працівників заводу. Було цікаво та пізнавально. Ми зрозуміли, що чистота навколишнього середовища залежить від нас.

А далі продовжили святкування Дня класу в розважальному центрі «Дитяча планета». Море позитивнох емоцій отримали усі, навіть дорослі. Тут  каталися на роликах, з’їжджали з гірок і тарзанок, скакали на різних батутах, бігали по лабіринтах та смакували різноманіттям солодощами. Час сплинув швидко, пора було повертатися додому, а нам хотілося ще і ще…

Щасливі поверталися додому, всі разом планували наступну свою подорож. Знову разом, тому що так весело, так цікаво і захоплююче, так класно відпочивається разом, нашим дружнім 5-Б.

Ця поїздка вийшла захоплююча та фантастична!!

Учні 5-Б класу  Глушко Ангеліна

Окопна Марія

Слободян Роман

На вихідних ми з однокласниками відвідали одне з найпрекрасніших міст – Хмельницький. Спочатку ми відвідали музей «Евріка». Це місце, де можна відчути себе біологом, фізиком і чарівником одночасно. Тут я спробувала писати різні слова перед дзеркалом, підіймала себе на стільці, грала на чарівному фортепіано. У музеї є безліч різноманітних ілюзій, головоломок, дзеркальна кімната,  лазерний лабіринт. Такий музей надзвичайно цікавий.

Також ми відвідали центр “Гуфі”, дізналися, як правильно потрібно поводитися з побутовими відходами. Мене неймовірно вразила подорож у «Дитячу Планету». Там надзвичайно велика батутна зона, басейн з кульками, мотузковий парк, тарзанка, катання на роликах, ігрові автомати, неймовірно смачна піца. Я в захваті від поїздки. Мені все дуже сподобалося.

Учениця 5-Б класу Слєпцова Лілія

Залишити відповідь