31-й рік… Так і не настав…
  • Коментарі запису:0 Коментарів

7 жовтня… 2021 рік… 31-ий День народження, який так і не настав… А міг би святкувати його  наш земляк, випускник нашого закладу, син нашої колеги, сміливий відважний воїн, Герой, Гуляк Роман….

Та чи думала коли його мати, що в цей сонячний день буде лити гіркі сльози, які вже ніколи не повернуть їй сина. Та чи думала вона, що замість подарунка, буде порядкувати його могилу, квітчати її живими квітами, які стануть символом пам’яті про нього до кінця її життя. Але воно безжальне… Забирає найрідніших.  Найстрашніше в ньому залишитися наодинці із своєю бідою і жалем.

Але мати не одна. Вона має велику шкільну родину, яка ніколи не полишає її з болем наодинці.

Ще за життя Романа, до Дня його народження та до Дня Захисника України, учні 9-В класу вітали його: готували листівки, дарували символічні подарунки, відправляли посилки в частину, в якій проходив службу Роман.

От і сьогодні вони не залишили його матір саму, а його без уваги: під час виховної години вони вшанували пам‘ять загиблого Героя України, беручи участь у покладанні квітів на могилі Романа. Як годиться, на початку, промовили молитву «Отче Наш», запалили лампадки, сказали слова вдячності, преклонили коліна в хвилині мовчання, поділилися своїми думками та переживаннями з класним керівником.

Вдячна мати Героя, Гуляк Тамара Павлівна, передала дітям солодощі як вдячність за пам‘ять про її сина. Пам’ятайте, діти, героїв, будьте вдячні їм, що маєте мирне небо над головою і рідну землю під ногами!!!

Герої не вмирають!!! Героям Слава!!!

Класний керівник 9-В класу Олійник І.П.

Сьогодні (07.10.2021) в нашому класі виховна година пройшла у незвичному форматі. Ми з нашим класним керівником, Інною Павлівною, вирішили згадати та вшанувати пам’ять нашого героя АТО, Гуляка Романа, відвідавши його могилу на кладовищі. Дуже незвичні відчуття, адже ніколи не думали, що будемо вшановувати пам’ять героя саме так. А ще йому сьогодні мало би виповнитися 31 рік… Дуже хотілося би ті квіти, які ми поставили біля його могили, подарувати йому особисто в руки. Ми тихенько постояли, сказали молитву та щиро подякували герою за наше майбутнє.

Слава Україні! Героям Слава!

Учениця 9-В класу, Сінько Софія

Сьогодні, 7 жовтня, вперше в житті я разом з класом, нажаль, була на кладовищі в честь дня народження Романа Гуляка, загиблого героя України. Особисто я ще ніколи не відчувала такого як сьогодні. Звісно думки були важкі і сумні. Думаю, що десь там на небі йому приємно, що ми до нього навідались. Хочу виразити співчуття рідним, які в цей день, на превеликий жаль, не змогли привітати його вживу. Але давайте пам’ятати одне: те, що Герої не вмирають!

Учениця 9-В класу, Молчанова Юліана

Побувавши на кладовищі і побачивши, що смерть не перебирає нас, починаєш розуміти, ніхто не знає, що тебе чекає завтра. Тут поховано досить багато молодих людей, видатних людей, молодих героїв,  які воювали за нашу Батьківщину.

Так що слід цінувати життя, кожну секунду.

Учениця 9-В класу, Сянькова Анна

Під кінець квітня 2021 року наш класний керівник, Інна Павлівна, принесла нам сумну звістку про смерть Гуляка Романа. Всі в класі були схвильовані. Я довго не могла прийняти цей факт і, навіть, після того, як відвідала його могилу, не змирилась з цим. Не можемо повірити до сих пір, бо він був таким молодим, відчайдушним та хоробрим, боронив наші кордони, дарував можливість бачити мирне небо над головою… але, на превеликий жаль, його немає серед нас

Наш клас завжди залюбки збирав посилки для нього, кожен вкладав частинку душі та уваги.

Та після цього трагічного випадку, єдине, що, ми можемо зробити, це запалити свічку, та вшанувати його пам’ять хвилиною мовчання.

Учениця 9-В класу, Балакан Діана

Мої враження були незвичними. Адже в такому реальному форматі я відвідувала виховну годину вперше. Саме усвідомлення цієї біди я відчула лише побачивши прикрашену живими квітами та українським прапором могилу нашого земляка Гуляка Романа. Після цієї години я задумалася, якою ціною наші герої дарують нам мир. Тому закликаю усіх якомога більше допомагати нашим ангелам-хранителям.

Учениця 9-В класу, Тимощук Олександра

Залишити відповідь