Всі школярі України перебувають на вимушеному карантині, уроки ж тривають дистанційно. Однак своє звичне життя змінили не лише діти, але і ми- батьки. В умовах, які склалися, велике навантаження лягає на батьківські плечі. Оскільки діти молодшої та середньої школи ще не в тому віці, коли здатні самоорганізовуватись й всю роботу потрібно контролювати батькам.
Тут є інша проблема — часто батьки не є досить авторитетними у плані освіти. Коли батьки кажуть дітям йти робити уроки, то це сприймається не так серйозно, ніж коли каже вчитель. Спочатку ми працювали через Вайбер- ресурси. Але вже на другому тижні навчання адміністрація комплексу підключила всіх учнів школи на освітню платформу, яка була створена на базі нашого НВК. Батьки нашого класу, отримавши електронні адреси і паролі зранку, вже до кінця дня активувалися на платформі. А на наступний день вчителька мого сина Суховецька Віта Петрівна провела пробні батьківські збори, на яких проінформувала про технічні можливості програми Meet. І на наступний день вже провела урок математики. Через два дні знову був проведений урок .
Я зробила висновок, що дитина краще сприймає інформацію зі своїми однолітками по відеозв’язку , коли бачить та чує вчителя.
Будемо вдячні керівництву НВК та вчителям , якщо так і надалі в такому режимі будуть проходити уроки.
Шимчишина Наталія Миколоївна – мама учня 1-В класу Шимчишина Максима.